Skip to main content
,

Kolekcja najniższych cen. Promocje do 97% OFF! Zaczynamy Black Friday 2023

Rozpoczynamy Black Friday 2023. Kolekcja zainspirowana Kobietami takimi jak Ty! Czekają na Ciebie najlepsze zabiegi iniekcyjne w promocyjnych cenach. Sprawdź największe oferty i zniżki na Black Friday jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Rabaty na zabiegi do 97% OFF!

Kiedy jest Black Friday 2023

Black Friday czyli Czarny Piątek obchodzony jest w ostatni piątek listopada, dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W tym roku wypada 24 listopada, więc można śmiało powiedzieć, że zbliża się wielkimi krokami! Mimo, że oficjalnie wypada w piątek 24 listopada, zazwyczaj trwa od piątku do niedzieli lub trwa cały tydzień. Z roku na rok Święto zakupów zyskuje coraz bardziej na znaczeniu. Często sklepy zaczynają akcje promocyjne już na początku miesiąca oferując atrakcyjne wyprzedaże w sklepach stacjonarnych oraz sklepach Internetowych. Black Friday, Black Week, Black Weekend, Black Weeks, Cyber Monday a nawet Black Month to czas największych wyprzedaży, rabatów i promocji przed Bożym Narodzeniem. Wiele osób w tym czasie chce skorzystać z rabatów, promocji i wyprzedaży oraz kodów rabatowych na Black Friday, zrobić zakupy przez Internet i nie tylko. Czarny Piątek w Polsce to doskonała okazja aby skorzystać z obniżek i kupić wiele interesujących cię produktów w niskich cenach np. elektronikę, AGD, RTV, wymienić stary telefon na Iphone, a nawet kupić Lego. 

Kiedy jest Black Friday 2023 w Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi?

Black Friday w Klinice Miracki to zawsze najbardziej oczekiwany moment dla naszych Pacjentek, które chcą skorzystać z najlepszych zabiegów Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej. Zastanawiasz się kiedy wypada Black Friday w Klinice Miracki? W tym roku Czarny Piątek 2023 rozpoczynamy już 13 listopada! Promocje na Black Friday będą trwały od poniedziałku 13 listopada aż do niedzieli 26 listopada. Każda oferta Black Friday w Klinice Miracki oznaczona jest w cenniku. Wybierając VOUCHER za min 4000zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać aż przez 24 miesiące!

Weź udział w Black Friday i skorzystaj z najniższych cen na zabiegi iniekcyjne

Tegoroczny Czarny Piątek to najniższe ceny na wszystkie najlepsze zabiegi iniekcyjne. Abyś mogła odkryć nasze wysokiej jakości zabiegi i zaawansowane technologie z okazji Black Friday mamy dla Ciebie:

  • VOUCHER Kolekcja Black Friday min. 4000 zł – Absolutny Hit zakupowy, który umożliwia korzystanie z cen Black Friday przez 24 miesiące. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, jakie zabiegi wybrać oraz kiedy je zrealizować. Voucher Kolekcja Black Friday 2023 uprawnia do otrzymania 3 konsultacji u Specjalistów Kliniki Miracki GRATIS: u Kosmetologa, Lekarza Medycyny Estetycznej oraz Lekarza Specjalisty z 1 wybranej specjalizacji: Dermatolog, Ginekolog, Chirurg Ogólny, Chirurg Plastyczny.
  • Toksyna Botulinowa do 64% OFF – Toksyna Botulinowa PREMIUM oraz Toksyna Botulinowa STANDARD. Zabieg umożliwia redukcję zmarszczek mimicznych: poprzecznych czoła, międzybrwiowych tzw. „lwie zmarszczki”, okolicy oczu tzw. „kurze łapki”, okolicy nosa tzw. „zmarszczki królicze”, okolicy brody tzw. „broda brukowana”, redukcję uśmiechu dziąsłowego, a także leczenie bruksizmu, nadpotliwości. 
  • Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe do 97% OFF – Naturalna terapia Anty-aging własnymi komórkami o najwyższej na rynku skuteczności. Poprawa ukrwienia tkanek poprzez stymulację wzrostu nowych naczyń krwionośnych oraz pobudzenie produkcji kolagenu.
  • Na wykonanie zakupionych podczas Black Friday zabiegów masz czas 12 miesięcy. Wyjątkiem są zabiegi Depilacji Laserowej, które możesz wykonać w trakcie 24 miesięcy.
  • Wybierając VOUCHER za min. 4 000zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać przez 24 miesiące!  

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl