MEDYCYNA ESTETYCZNA

Regeneracyjne zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice wykonywane są wyłącznie przez lekarzy. Celem terapii jest anti-aging, co obejmuje zarówno działania o charakterze objawowym, jak i profilaktykę opóźniającą procesy starzenia się skóry.  Są to zabiegi iniekcyjne, charakteryzujące się niską inwazyjnością oraz niewymagające długiej rekonwalescencji czy nocowania w klinice, równocześnie dając skórze mnogość korzyści. Odświeżenie wyglądu, nadanie skórze gładkości i napięcia, wyrównanie jej koloru oraz spłycenie zmarszczek to rezultaty, którymi Pacjenci mogą cieszyć się po zabiegach iniekcji osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych czy preparatów wysokiej jakości z kwasem hialuronowym. 

Niezwykle popularnym zabiegiem, który zaskarbił sobie uznanie Pacjentów na całym świecie jest botoks (botox), doskonale sprawdzający się w redukcji zmarszczek, szczególnie w okolicy oczu, lwiej zmarszczki oraz czoła. Botoks wygładza zmarszczki oraz relaksuje mięśnie twarzy, których praca wywołuje powstawanie zmarszczek mimicznych. 

Wizyta u specjalisty medycyny estetycznej to okazja do zbadania kondycji swojej skóry, jej potrzeb czy dolegliwości. To także moment poznania przez lekarza oczekiwań Pacjenta i skonfrontowanie ich z możliwymi do uzyskania rezultatami. Spośród bogatej oferty terapii dostępnych w Klinice Miracki, specjalista komponuje indywidualny plan zabiegowy stworzony na podstawie badania i wywiadu lekarskiego. Warto zaznaczyć, że proponujemy aż trzy rodzaje zabiegów z udziałem osocza bogatopłytkowego. W przypadku, gdy Pacjent zdecyduje się na wykonanie zabiegu już podczas trwającej wizyty, jest ona bezpłatna.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-767 Warszawa

ul. Kaliny Jędrusik 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 05-077 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki