Skip to main content

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Regeneracyjne zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice wykonywane są wyłącznie przez lekarzy. Celem terapii jest anti-aging, co obejmuje zarówno działania o charakterze objawowym, jak i profilaktykę opóźniającą procesy starzenia się skóry.  Są to zabiegi iniekcyjne, charakteryzujące się niską inwazyjnością oraz niewymagające długiej rekonwalescencji czy nocowania w klinice, równocześnie dając skórze mnogość korzyści. Odświeżenie wyglądu, nadanie skórze gładkości i napięcia, wyrównanie jej koloru oraz spłycenie zmarszczek to rezultaty, którymi Pacjenci mogą cieszyć się po zabiegach iniekcji osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych czy preparatów wysokiej jakości z kwasem hialuronowym. 

Niezwykle popularnym zabiegiem, który zaskarbił sobie uznanie Pacjentów na całym świecie jest botoks (botox), doskonale sprawdzający się w redukcji zmarszczek, szczególnie w okolicy oczu, lwiej zmarszczki oraz czoła. Botoks wygładza zmarszczki oraz relaksuje mięśnie twarzy, których praca wywołuje powstawanie zmarszczek mimicznych. 

Wizyta u specjalisty medycyny estetycznej to okazja do zbadania kondycji swojej skóry, jej potrzeb czy dolegliwości. To także moment poznania przez lekarza oczekiwań Pacjenta i skonfrontowanie ich z możliwymi do uzyskania rezultatami. Spośród bogatej oferty terapii dostępnych w Klinice Miracki, specjalista komponuje indywidualny plan zabiegowy stworzony na podstawie badania i wywiadu lekarskiego. Warto zaznaczyć, że proponujemy aż trzy rodzaje zabiegów z udziałem osocza bogatopłytkowego. W przypadku, gdy Pacjent zdecyduje się na wykonanie zabiegu już podczas trwającej wizyty, jest ona bezpłatna.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.