Skip to main content

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe HD PRP Angel System

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe HD PRP Angel System  posiada wysokie stężenie zawierające kilkukrotnie większą ilość płytek niż krew bazowa Pacjenta. Płytki krwi są naturalnie występującym składnikiem krwi odgrywającym ważną rolę w procesie regeneracji tkanek, dlatego też wykorzystywane są w nowoczesnej medycynie estetycznej. Wyższość HD PRP Angel System nad innymi zabiegami z wykorzystaniem osocza, tkwi w największym stężeniu czynników wzrostu wśród dostępnych preparatów. Dzięki niemu uzyskiwana jest silniejsza odpowiedź komórkowa odgrywająca kluczową rolę w procesie namnażania włókien kolagenowych w skórze. Za sprawą wysokiego stężenia płytek krwi – 5-7 razy wyższym niż w krwi bazowej – wystarczy jedynie jeden zabieg, aby uzyskać długotrwałe efekty zrewitalizowanej skóry.

Podanie Pacjentowi wysokostężonego osocza bogatopłytkowego skutkuje ukrwieniem tkanek poprzez stymulowanie wzrostu nowych naczyń krwionośnych oraz powstawaniem nowego kolagenu. W rezultacie skóra staje się odmłodzona, sprężysta, a jej koloryt i tekstura ulegają poprawie. „Wampirzy lifting” to zabieg dla osób, którym zależy na: wygładzeniu skóry, likwidacji zmarszczek, nawilżeniu i ujędrnieniu. Pod wpływem mezoterapii rozpoczynają się procesy odbudowy włókien kolagenowych, dlatego rezultaty zabiegu pojawiają się stopniowo. Po upływie 1-2 tygodni można zaobserwować zwiększające się napięcie i wygładzenie skóry, jednak pełny efekt widoczny jest po ok. miesiącu. W Klinice Miracki nasi specjaliści wykonali już ponad tysiąc zabiegów metodą Angel System, a ich doświadczenie potwierdza skuteczność i bezpieczeństwo mezoterapii HD PRP Angel System.

Wysokie stężenie czynnika wzrostu w preparacie pozwala na osiągnięcie efektów nie tylko w liftingu, odmładzaniu czy ujędrnianiu skóry, ale wspomaganiu procesów odnowy skóry po innych zabiegach, np. terapiach laserowych. Osocze Angel stosuje się w zabiegach regeneracji włosów i leczeniu łysienia, ponieważ odżywia ono mieszki włosowe i stymuluje ukrwienie skóry, co wpływa na poprawę kondycji włosów.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie latem!

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe HD PRP Angel System Cennik

HD PRP Angel System – Wysokostężone osocze bogatopłytkowe(koncentrat o najwyższym stężeniu płytek krwi – naturalna terapia anty-aging własnymi komórkami o najwyższej na rynku skuteczności)
Obszar zabiegu 1 obszar
1 dowolny obszar 2 500 zł   3 500 zł
każdy kolejny inny obszar ciała, przy jednoczesnym wykonaniu z pierwszym zabiegiem 500 zł    3 500 zł 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Mezoterapia HD PRP Angel System jest stosowana na:
   • skórę głowy
   • twarz
   • szyję
   • dekolt
   • dłonie

   Mocne strony zabiegu

   • Bezpieczeństwo i naturalność
    Przede wszystkim leczenie osoczem bogatopłytkowym, będące iniekcją w formie pojedynczych wkłuć nie niesie ze sobą ryzyka immunologicznego. Nie ma możliwości, żeby własne płytki krwi nie zostały rozpoznane przez organizm i odrzucone. Dlatego jest to jeden z bezpieczniejszych i naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych.
   • Szeroki wachlarz zastosowań
    Mezoterapię HD PRP Angel System charakteryzuje mnogość zastosowań: możemy wykorzystywać osocze dla wzmocnienia i odmłodzenia skóry, w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej, w terapii przeciw wypadaniu włosów, ale też jako terapię wspomagającą regenerację po zabiegach lipotransferu. Osocze bogatopłytkowe stosuje się również w kuracji blizn i blizn potrądzikowych. 
   • Nowoczesna technologia
    HD PRP Angel System to nowoczesny system do pozyskiwania wysokostężonego osocza bogatopłytkowego. Jego głównym atutem jest najwyższe dostępne na rynku stężenie płytek w pozyskanym osoczu, a przez to możliwość wykorzystania materiału z jednego pobrania do kompleksowego zabiegu. Dzięki temu pojedyncza mezoterapia Angel System zastępuje 3 zabiegi z użyciem starszych systemów. Dodatkowo PRP pozyskiwane przy pomocy Angel System charakteryzuje się jakością: pobrany materiał zawiera dokładnie odseparowane płytki krwi w ogromnych ilościach: nawet do 2 000 000 w mikrolitrze. To wielokrotnie więcej niż w starszych metodach pozyskiwania osocza. Dzięki innowacyjnemu systemowi cytometrii mamy pewność, że uzyskaliśmy odpowiednie stężenie biostymulacyjne, ponieważ jest ono mierzone. 

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Ból odczuwany przy iniekcji PRP jest krótkotrwały i niezbyt natarczywy.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Profesjonalizm i bezpieczeństwo

   Zabieg HD PRP Angel System nie wymaga od Pacjenta szczególnego przygotowania. Krew pobierana od Pacjenta jest niejako „na jego oczach” przygotowywana do iniekcji – co ważne, system Angel całą procedurę przeprowadza w całkowicie bezpiecznym, zamkniętym obiegu bez ryzyka kontaktu krwi z jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi.
   Krew, po ustawieniu w urządzeniu odpowiednich parametrów, dopasowanych do potrzeb Pacjenta, jest wirowana w celu odseparowania najwyższej jakości płytek krwi, wykorzystanych do późniejszego zabiegu.

   Moc płytek krwi

   Następnie lekarz przeprowadza tradycyjną mezoterapię wybranego obszaru: skóry głowy, twarzy, szyi dekoltu czy wierzchów dłoni. Mechanizm działania płytek krwi jest bardzo prosty: w miejscu wkłucia, czyli w miejscu, gdzie komórki zostają zniszczone w sposób naturalny gromadzą się płytki krwi, które mają za zadanie „zamknięcie” przerwy w naturalnej barierze ochronnej jaką jest skóra.

   Wysokie stężenie osocza bogatopłytkowego

   Wysokie stężenie płytek krwi podanych dokładnie w okolicy uszkodzenia, powoduje, że procesy regeneracji przyspieszają i stają się wielokrotnie bardziej efektywne. Dlatego też iniekcja HD PRP Angel System sprawia, że już po jednym zabiegu skóra wyraźnie się wygładza, znikają zmarszczki, a twarz wygląda na odmłodzoną i odświeżoną.

   Komfortowa procedura

   Zabieg zwyczajowo wykonuje się bez znieczulenia – ból odczuwany przy iniekcji jest krótkotrwały i niezbyt natarczywy, a przede wszystkim mija w zasadzie od razu po zakończeniu procedury. Pacjent po zabiegu może odczuwać jedynie lekkie uczucie „rozpierania” skóry od wewnątrz i pojawić się może niewielkie zaczerwienienie. Objawy te jednak mijają samoczynnie po kilku godzinach.

   Wskazania

   Mezoterapia wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym HD PRP Angel System – mezoterapia skóry głowy lub twarzy, szyi i dekoltu pozwala:

   • odmłodzić skórę
   • stymulować komórki skóry do odbudowy
   • zapobiec procesom wypadania włosów
   • zagęścić włosy i zregenerować skórę głowy
   • zredukować blizny i blizny potrądzikowe
   • wzmocnić i ujędrnić skórę
   • rozświetlić, dodać blasku i przywrócić sprężystość skórze.

   Zabiegi z użyciem wysokostężonego osocza bogatopłytkowego sprawdzają się również jako terapia wspierająca odbudowę skóry po zabiegach lipotransferu.

   Przeciwwskazania

   Zabiegu HD PRP Angel System nie przeprowadzamy u Pacjentów:

   • przechodzących stany ropne i zapalne skóry,
   • posiadających opryszczkę,
   • będących w ciąży i w trakcie karmienia piersią.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów. Zaleca przygotowanie – np. przyjmowanie leków chroniących przed opryszczką.

   Pierwszy zabieg

   Na początku zabiegu pielęgniarka pobiera od Pacjenta 60ml krwi. Krew umieszczana jest w separatorze komórkowym Angel w celu uzyskania osocza bogatopłytkowego o stężeniu biostymulacyjnym do wykorzystania w zabiegu mezoterapii. Odwirowany preparat lekarz podaje w skórę poddawaną zabiegowi drogą drobnych nakłuć (na twarz np. około 100).

   Konsultacja kończąca

   Następuje zaraz po zabiegu. Po mezoterapii osoczem bogatopłytkowym nie ma konieczności przestrzegania szczególnie restrykcyjnych zaleceń lekarskich. Przez kilka dni po zabiegu należy zachować szczególną ostrożność – skóry nie należy naciągać, uciskać i trzeć. Można stosować tradycyjną pielęgnację z użyciem łagodnych kosmetyków.

   Jak się przygotować?

   Mezoterapia HP PRP Angel System nie wymaga od Pacjenta szczególnego przygotowania.

   Częste pytania

   Co daje zabieg osoczem bogatopłytkowym Angel System?

   Wysokostężone osocze bogatopłytkowe stymuluje skórę do przebudowy powodując poprawę ukrwienia oraz tworzenie się nowych włókien kolagenowych. Efektem tych procesów jest nadanie skórze elastyczności i lepszej zdolności do utrzymywania nawilżenia, wygładzenie i wyrównanie kolorytu.

   Jak długo czeka się na efekt?

   Pełen efekt zabiegu z wykorzystaniem PRP widoczny jest po 3 miesiącach. W tym czasie skóra przechodzi naturalną przebudowę.

   Jak często robić zabieg?

   HD PRP Angel daje efekty odmłodzonej i zregenerowanej skóry po jednym zabiegu. Nie jest to kuracja seryjna, ale sugeruje się, aby powtarzać zabieg z użyciem raz-dwa razy do roku, aby opóźnić procesy starzenia się skóry i zachować ją w dobrej kondycji. 

   Komentarz eksperta

   Zabieg odpowiedni w celu odmładzania skóry, jak również profilaktyki przeciwstarzeniowej w okolicy twarzy, szyi, dekoltu a nawet rąk. Terapia HD PRP Angel jest więc całkowicie biokompatybilna. To ogromna zaleta – bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych. Ten rodzaj kuracji odmładzającej jest skuteczny i bezpieczny. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego po zabiegu laserem pomaga wzmocnić efekt.  HD PRP Angel System stosujemy nie tylko na twarz, ale także na skórę głowy. Wpływa na włosy, regenerując je i przywracając im zdrowy wygląd, objętość i blask.