Mezoterapia osoczem czy kwasem hialuronowym?

Niestety, czas nie stoi w miejscu, a jego upływ nie służy naszej skórze. Stąd też pojawia się moment, w którym potrzebujemy jej rewitalizacji – nadania blasku, kolorytu, ujędrnienia i odżywienia. Tego typu wsparcie może zapewnić zabieg mezoterapii, który w Klinice Miracki wykonują najlepsi specjaliści. Co warto o nim wiedzieć i który rodzaj terapii wybrać – mezoterapię kwasem hialuronowym, czy może osoczem?

Czytaj dalej

Klasyczna mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe?

Mezoterapia igłowa to prawdziwa bomba witaminowa dla cery. Substancje odżywcze podawane są bezpośrednio do wierzchnich warstw skóry za pomocą wielu nakłuć. Koktajle do mezoterapii mogą zawierać takie składniki, jak kompleksy witamin, kwas hialuronowy, aminokwasy czy kofeina. Szczególnym rodzajem tego zabiegu jest wampirzy lifting, czyli zabieg, podczas którego skóra ostrzykiwana jest odżywczym osoczem, pochodzącym z krwi pobranej od Pacjenta. Klasyczna mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe – który zabieg wybrać?

Czytaj dalej

Osocze bogatopłytkowe – odkryj młodość ukrytą w Twoim ciele

Spektakularne efekty utrzymujące się przez długi czas, szeroki wachlarz zastosowań, bezpieczeństwo i naturalność terapii sprawiły, że osocze bogatopłytkowe już od kilku lat święci triumfy w gabinetach medycyny estetycznej. „Wampirzy lifting” jak niefortunnie nazywana jest kuracja, przynosi doskonałe rezultaty w odmładzaniu skóry, spłycając zmarszczki oraz nadając cerze elastyczności i blasku. W Klinice Miracki proponujemy naszym Pacjentom mezoterapię z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego o najwyższym stężeniu płytek krwi i przy udziale najnowszych technologii.

Czytaj dalej

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki