Skip to main content

Blog

,

Rozpoczynamy Festiwal Mezoterapii!

Mróz, wiatr, zmiana temperatur i zimne powietrze nie wpływają pozytywnie na naszą skórę. Po zimowych miesiącach jest ona przesuszona, odwodniona, pozbawiona energii i blasku. Skuteczną metodą, aby poprawić kondycję skóry i kompleksowo ją zrewitalizować są zabiegi Mezoterapii Igłowej. W Klinice Miracki ruszył właśnie Festiwal Mezoterapii. Najlepsze zabiegi, dzięki którym Twoja skóra odzyska blask! Zregeneruj Swoją skórę. Przygotuj się na nadejście wiosny. 

,

Walentynki pełne Piękna. Podaruj piękno Sobie i Osobie Bliskiej Twojemu Sercu.

Chcesz sprawić wyjątkowy upominek z okazji Walentynek Sobie lub Osobie Bliskiej Twojemu sercu? Wybierz zabiegi, dzięki którym każdego dnia będziesz czuć się naturalnie piękna i młoda. Tylko teraz skorzystaj z najlepszych Walentynkowych ofert, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

,

W Nowym Roku bądź dla Siebie najważniejsza!

Początek Roku to idealny moment, aby zadbać o Swój wygląd, zdrowie, komfort i dobre samopoczucie. Jest to czas, kiedy należy zrobić coś tylko dla Siebie, by czuć się każdego dnia naturalnie piękna i młoda. Dlatego już teraz postaw Sobie cel, który jest dla Ciebie ważny. Wprowadź zmiany w Swoje życie i wiedz że, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Wraz z całym Zespołem Kliniki Miracki życzymy Wam spokoju, harmonii i wzajemnego zrozumienia

Drogie Pacjentki, Drodzy Pacjenci,

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Niech rodzinny dom będzie dla Was i Waszych Bliskich miejscem ciepła, radości i wytchnienia od codziennego pędu, okazją do zatrzymania się i docenienia osiągniętych celów.

W zbliżającym się Nowym Roku, życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i całych pokładów miłości. Niech Nowy Rok będzie pełen inspirujących wyzwań, zrealizowanych pragnień  i sukcesów, a wiara w Siebie i Swoje możliwości niech towarzyszy Wam każdego dnia.

Wraz z całym Zespołem Kliniki Miracki życzymy Wam spokoju, harmonii i wzajemnego zrozumienia.

Dziękujemy za kolejny rok Waszego zaufania!

Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki

Botoks w żwacze – jakie daje efekty?

Kiedy wstrzykujemy botoks w żwacze? Gdy chcemy wyleczyć bruksizm, czyli tzw. nocne zgrzytanie zębami. Toksyna botulinowa wprowadzona umiejętnie w problematyczny obszar redukuje napięcie mięśni żwaczy, dzięki czemu nie zaciskają mimowolnie szczęki i nie zgrzytają zębami. Ten problem dotyczy również i Ciebie? Sprawdź, jak wygląda wprowadzanie preparatu z botoksem w żwacze i poznaj przeciwwskazania do zabiegu, zanim udasz się do specjalisty!

,

Naturalnie piękna na Święta. Podaruj piękno Sobie i Swoim Bliskim

Grudzień to magiczny czas. Myślimy o Świętach, spotkaniach z Bliskimi i odpoczynku. W tym gorącym okresie przedświątecznym znajdź chwilę dla Siebie, a my zadbamy o Twoje dobre samopoczucie. Klinika Miracki jest idealnym wyborem, jeżeli chcesz podarować Piękno Swoim Najbliższym. Sprawdź nasze grudniowe promocje, dzięki którym magia Świąt pozostanie z Tobą na dłużej.

Czy leczenie osoczem jest skuteczne? Eksperci z krakowskiej kliniki odpowiadają

Problemy skórne bądź dotyczące innych tkanek można leczyć za pomocą wielu różnych metod. Medycyna estetyczna i regeneracyjna dysponuje wieloma procedurami i preparatami, z których jedne są bardziej, a inne mniej skuteczne. Czy warto poddać się zabiegowi iniekcji osocza bogatopłytkowego? Dowiedz się, jak to działa i podejmij decyzję samodzielnie, na bazie rzetelnej wiedzy!

Czy zabieg z osoczem działa na włosy? Eksperci z łódzkiej kliniki odpowiadają

Iniekcja osocza bogatopłytkowego PRP to popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Jest on skuteczny zarówno w pielęgnacji skóry, jak poprawy kondycji włosów. W jaki sposób preparat pozyskiwany z własnej krwi pacjenta może wpływać na porost włosów i zapobiegać lub spowalniać łysienie? Czy procedura rzeczywiście przynosi efekty? W jaki sposób przebiega? Dowiedz się, czytając poniższy artykuł.

,

Przedłużamy promocje Black Friday do 30.11.2023! Sprawdź najchętniej wybierane zabiegi

Specjalnie na życzenie naszych Pacjentów przedłużamy Black Friday do końca listopada! Najlepsze zabiegi z zakresu Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej do 97% OFF. Sprawdź najchętniej wybierane przez naszych Pacjentów zabiegi iniekcyjne podczas tegorocznej Kolekcji Black Friday. 

,

Promocje Black Friday 2023 – Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe w najlepszych cenach

Trendy mijają styl pozostaje. Odkryj nasze wysokiej jakości zabiegi i zaawansowane technologie. Spraw Sobie wyjątkowy prezent, Podaruj Sobie to, co najlepsze. Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe z okazji Black Friday do 97% OFF oraz VOUCHER z gwarancją cen 24 miesiące. Sprawdź Promocje na Czarny Piątek jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Pospiesz się Promocja trwa tylko do 26 listopada!