Skip to main content

Blog

Laser Quanta PREMIUM – Światowa Nowość tylko w Klinice Miracki! Przełom w Leczeniu Zmian Naczyniowych

Pragniemy zapewnić Ci to, co najlepsze – najwyższe standardy bezpieczeństwa, wysoką skuteczność zabiegów i plan leczenia dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego też jako niekwestionowany Lider Laseroterapii w Polsce stale wdrażamy nowe, zaawansowane technologicznie terapie. Właśnie wprowadziliśmy – zgodnie z wieloletnią tradycją jako pierwsza i jedyna Klinika w kraju – Najnowszy Laser Naczyniowy PREMIUM firmy Quanta! To absolutna nowość na rynku światowym i prawdziwy przełom technologiczny w leczeniu zmian naczyniowych, dzięki któremu będziesz mogła w sposób bezpieczny i skuteczny pozbyć się rumienia, naczyniaków, pękających naczynek, trądziku różowatego czy pajączków na nogach.

,

Latem poczuj się doskonale! Najlepsze zabiegi na twarz i ciało

Lato to czas, w którym pragniemy czuć się wyjątkowo pięknie. Gładka i jędrna skóra, świeża i promienna cera, smukła sylwetka dodają pewności Siebie i sprawiają, że czujemy się dobrze w Swoim ciele. W Klinice Miracki wykwalifikowani Specjaliści wykonują różnego rodzaju zabiegi, w tym te umożliwiające poprawę kondycji i wyglądu skóry oraz uzyskanie bardzo naturalnego efektu odmłodzenia twarzy. Nie brakuje u nas także zabiegów na ciało, pozwalających wyszczuplić sylwetkę i zredukować cellulit. Które z tych zabiegów najlepiej sprawdzą się na nadchodzące letnie dni? Mamy dla Ciebie kilka propozycji!

,

Przywróć Swojej skórze gładkość – zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej

Piękny wygląd skóry dodaje pewności Siebie i sprawia, że czujemy się znacznie atrakcyjniej. Z czasem jednak na twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne, przez które skóra traci idealną gładkość. Kurze łapki, lwia zmarszczka czy zmarszczki królicze – wiele z nas marzy, by się ich pozbyć. W Klinice Miracki mamy sprawdzone sposoby na redukcję zmarszczek mimicznych – zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej, na które właśnie wprowadziliśmy wyjątkową promocję!

Wszystkiego najpiękniejszego w Dniu Mamy

Drogie Mamy,

w dniu Waszego święta pragniemy życzyć Wam wszystkiego, co najlepsze:

🤍 aby każdy Wasz dzień był pełen piękna i miłości,

🤍 spełnienia marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych, znanych tylko Waszym sercom,

🤍 żebyście zawsze umiały dostrzec Swoją wyjątkowość i piękno,

🤍aby Bliscy zawsze byli przy Was oraz byście w każdej chwili czuły ich wsparcie i miłość.

Życzymy także, by Dzień Mamy przyniósł Wam mnóstwo radości i ciepła oraz przypomniał o tym, jak bardzo jesteście ważne i kochane przez Swoich Bliskich. Pamiętajcie, że zasługujecie na wszystko, co najpiękniejsze!

 

Zespół Kliniki Miracki

,

Prezenty pełne piękna dla Twojej Mamy

Każdy pragnie podarować Swojej Mamie wyjątkowy prezent, który sprawi jej mnóstwo radości. W Klinice Miracki znajdziesz wiele propozycji idealnych właśnie na Dzień Mamy – z okazji tego święta przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów, które z pewnością oczarują Twoją Mamę. Podaruj jej piękno, na które zasługuje!

Co to są zmarszczki królicze i jak je usunąć?

Skóra wokół nosa jest cienka i delikatna, niewiele tu podściółki tłuszczowej, co sprawia, że dość szybko mogą pojawić się w tej okolicy drobne nierówności. Zmarszczki królicze to problem, który pojawia się zwykle u osób po 30. roku życia, o bardzo ekspresyjnej mimice, zwykle są symetryczne, choć w niektórych przypadkach powstają tylko po jednej stronie twarzy. Chcesz dowiedzieć się, jak usunąć zmarszczki królicze i odmłodzić wygląd bez ingerencji chirurgicznej? Poznaj metody likwidacji zmarszczek mimicznych wokół nosa!

,

Poczuj się naturalnie piękna w Swoim ciele! AKCJA CIAŁO

Marzysz o smukłej sylwetce, gładkiej, jędrnej skórze bez cellulitu? Akcja Ciało została stworzona z myślą o Twoich marzeniach i potrzebach. Poczuj się piękna w Swoim ciele! Skorzystaj z pakietów zabiegowych BASIC lub PREMIUM. Nasi Eksperci stworzą dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, obejmujący skuteczne zabiegi w najlepszych cenach. Weź udział w Akcji Ciało i zapomnij o niedoskonałościach!

Cudownych Świąt Wielkanocnych

Kochani Pacjenci,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy cudownych Świąt pełnych miłości i Rodzinnego ciepła!

Świąt pełnych wzruszeń, ciepłych uścisków i momentów, które zostaną w pamięci na zawsze.

Niech Święta będą okazją do docenienia tych, którzy są obok, i przypomnieniem, że miłość i bliskość to największy skarb.

Pięknych, spokojnych Świąt, pełnych refleksji i głębokiego porozumienia z samym Sobą oraz z Bliskimi, którzy tworzą Twój świat.

 

Karina Dudek Miracka i Dr. Krzysztof Miracki z całym Zespołem

 

Pięknego Dnia Kobiet!

Kochane Pacjentki,

Niech Dzień Kobiet będzie dla Was momentem, w którym zatrzymacie się na chwilę, aby docenić własną wyjątkowość. 

Życzymy Wam, abyście każdego dnia czuły się piękne, kochane, pewne Siebie, cenione i inspirujące, bo właśnie takie jesteście.

Czerpcie radość z życia i nie zapominajcie o tym, co dla Was najważniejsze.

W tym szczególnym dniu zróbcie coś Tylko dla Siebie, coś co sprawi Wam największą radość, o czym marzyłyście od dłuższego czasu. 

Pięknego Dnia Kobiet! 🤍

Życzy Zespół Kliniki Miracki

,

Rozpoczynamy Festiwal Mezoterapii!

Mróz, wiatr, zmiana temperatur i zimne powietrze nie wpływają pozytywnie na naszą skórę. Po zimowych miesiącach jest ona przesuszona, odwodniona, pozbawiona energii i blasku. Skuteczną metodą, aby poprawić kondycję skóry i kompleksowo ją zrewitalizować są zabiegi Mezoterapii Igłowej. W Klinice Miracki ruszył właśnie Festiwal Mezoterapii. Najlepsze zabiegi, dzięki którym Twoja skóra odzyska blask! Zregeneruj Swoją skórę. Przygotuj się na nadejście wiosny.