Skip to main content

Blog

,

Bądź piękna tej jesieni! Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie.

Jesień to najlepszy czas, aby zadbać o zdrowy, promienny wygląd i zregenerować skórę po lecie. To idealny moment, aby odmłodzić Swoją skórę, pozbyć się zmarszczek, przebarwień, rozszerzonych naczynek oraz zmian skórnych. Z uwagi na to, że w tym czasie jesteśmy mniej narażeni na negatywne skutki działania czynników zewnętrznych, będzie to najlepsza pora na regenerację skóry. Na jaki zabieg laserowy warto zdecydować się jesienią? Wybór jest naprawdę ogromny. Dodatkowo, wybierając Voucher Laseroterapia, zabiegi dostępne są w starych niższych cenach!
,

SUMMER SALE Powrót najlepszych ofert! Rabaty do 95%

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca. Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie! Zregeneruj skórę po lecie. W Klinice Miracki powracają najlepsze oferty SUMMER SALE! Rabaty do 95% OFF. Sprawdź najlepsze promocje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Czy zabieg z osoczem działa na włosy? Eksperci z łódzkiej kliniki odpowiadają

Iniekcja osocza bogatopłytkowego PRP to popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Jest on skuteczny zarówno w pielęgnacji skóry, jak poprawy kondycji włosów. W jaki sposób preparat pozyskiwany z własnej krwi pacjenta może wpływać na porost włosów i zapobiegać lub spowalniać łysienie? Czy procedura rzeczywiście przynosi efekty? W jaki sposób przebiega? Dowiedz się, czytając poniższy artykuł.

Wizyty u dr Krzysztofa Mirackiego teraz także w nowej Placówce w Łodzi!

Klinika Miracki to siedem ekskluzywnych Placówek w Polsce w Warszawie, Katowicach, Krakowie oraz w Łodzi. Mieszkańcy Łodzi od 13 września będą mieli możliwość odbycia wizyty u dr Krzysztofa Mirackiego, teraz także w swoim mieście! Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki Założyciele i Właściciele Kliniki Miracki stworzyli silną i znaną z zaawansowanych technologicznie laserów Klinikę medycyny estetycznej, kosmetologii High-Tech, laryngologii, ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej w Polsce. Od 14 lat budują rodzinne, ciepłe miejsce i dbają o ciągły rozwój. Z zaangażowaniem tworzą miejsce, w którym Pacjent czuje się wyjątkowo i bezpiecznie. 
,

Summer Sale trwa! Wyjątkowa promocja na zabiegi z użyciem toksyny botulinowej.

Ekspresja mimiki twarzy powoduje, że na naszej twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne. Z upływem czasu zmarszczki te zaczynają się utrwalać. Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej to skuteczna metoda w walce ze zmarszczkami i bruzdami. W Klinice Miracki trwa właśnie Summer Sale! Najlepsze wakacyjne oferty na zabiegi, a wśród nich promocja na zabiegi z użyciem toksyny botulinowej.

Ile kosztuje zabieg komórkami macierzystymi w Łodzi?

Przeszczep komórek macierzystych to procedura medyczna, która może mieć wiele zastosowań. Wykorzystuje się ją zarówno w zabiegach leczniczych i regeneracyjnych, jak i estetycznych. Jakie cele można osiągnąć dzięki wykorzystaniu autologicznych komórek pacjenta? Ile kosztuje taki zabieg? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Czy leczenie komórkami macierzystymi jest skuteczne? Eksperci z krakowskiej kliniki odpowiadają

Medycyna estetyczna wykorzystuje autologiczne komórki pacjentów do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów odmładzających i upiększających. Procedury tego typu mają wiele zalet, od niskiej inwazyjności, przez bezpieczeństwo, aż po udokumentowaną skuteczność. Jednym z chętnie wybieranych rodzajów terapii jest przeszczep komórek macierzystych. Na czym polega i jakie efekty przynosi? Dowiedz się, czytając poniższy artykuł.

Czy leczenie osoczem jest skuteczne? Eksperci z krakowskiej kliniki odpowiadają

Problemy skórne bądź dotyczące innych tkanek można leczyć za pomocą wielu różnych metod. Medycyna estetyczna i regeneracyjna dysponuje wieloma procedurami i preparatami, z których jedne są bardziej, a inne mniej skuteczne. Czy warto poddać się zabiegowi iniekcji osocza bogatopłytkowego? Dowiedz się, jak to działa i podejmij decyzję samodzielnie, na bazie rzetelnej wiedzy!

Ile kosztuje zabieg z osocza w Krakowie?

Zaawansowane technologie i innowacyjne preparaty medyczne sprawiają, że możliwości skutecznej pielęgnacji skóry są dziś praktycznie nieograniczone. Jednym z zabiegów anti-aging, które cieszą się niesłabnącą popularnością, jest iniekcja osocza bogatopłytkowego PRP. Czym charakteryzuje się ten zabieg i ile kosztuje? Dowiedz się, czytając poniższy artykuł.

Czego nie wolno robić po osoczu? Eksperci z łódzkiej kliniki odpowiadają

Zabiegi medycyny estetycznej coraz bardziej zyskują na popularności. W większości wypadków, oprócz wskazań do ich wykonania, istnieją również przeciwwskazania oraz zalecenia, których należy przestrzegać po opuszczeniu gabinetu medycznego. Czego nie robić w czasie rekonwalescencji po iniekcji osocza bogatopłytkowego? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, przeczytaj poniższy artykuł.