Skip to main content

Klinika Miracki Mokotów

Klinika Miracki na warszawskim Mokotowie to miejsce, w którym pacjenci natychmiast czują, że znajdują się w rękach profesjonalistów.Przyjemną atmosferę podkreśla położenie w ekskluzywnej części dzielnicy, w pobliżu alei Wilanowskiej. Najlepsi specjaliści oraz nowoczesne zabiegi przyciągają pacjentów pragnących perfekcyjnych rezultatów.

Ogromnym udogodnieniem jest również wygodna komunikacja. Do kliniki łatwo dojechać nie tylko samochodem, lecz także autobusem. W pobliżu znajduje się bowiem przystanek Patkowskiego z licznymi liniami autobusowymi: 139, 164, 200, 217, 251, 317, 339 i 700.

W mokotowskiej Klinice Miracki wykonujemy nowoczesne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Nasi pacjenci mogą zdecydować się między innymi na procedury  zastosowaniem komórek macierzystych oraz osocza bogatopłytkowego PRP,  w tym przełomowy zabieg Arthrex, które doskonale odmładzają i regenerują tkankę. Oferujemy także zastrzyki z toksyny botulinowej oraz zabieg O-Shot uwrażliwiający łechtaczkę, co pozwala poprawić intymne doznania.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adres kliniki

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości