Skip to main content

Klinika Miracki w Śródmieściu

Klinika Miracki przy ulicy Świętokrzyskiej na skrzyżowaniu z ulicą Graniczną przyciąga między innymi doskonałą lokalizacją, w samym centrum Warszawy. Dzięki temu można tam bez trudu dojechać z każdego zakątka stolicy, nie tylko autem, lecz także metrem (stacja Świętokrzyska) oraz tramwajem linii 4, 15, 18 i 35 (przystanek Królewska) czy autobusem: linii 102 i 105 (przystanek Plac Grzybowski) i 100, 128, 171 i 175 (przystanek Królewska).

Placówka znajduje się w budynku Edbury Polska, wyjątkowo charakterystycznym. W pobliżu położonych jest również wiele popularnych restauracji, w tym włoska pizzeria Tutti Santi.

W Klinice Miracki w samym sercu stolicy wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym procedury z zastosowaniem komórek macierzystych oraz osocza bogatopłytkowego PRP (również innowacyjne zabiegi Arthrex) czy iniekcje z toksyny botulinowej. Poza regeneracją i odmładzanie oferujemy także O-Shot, czyli nowoczesny zabieg uwrażliwiania łechtaczki, dostarczający intensywniejszych intymnych doznań.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adres kliniki

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości