Skip to main content

Klinika Miracki Katowice

Klinika Miracki w Katowicach mieści się przy ul. Żelaznej 2 w samym sercu miasta. To miejsce, w którym każdy Pacjent może stać się najpiękniejszą wersją siebie. Klinikę Miracki tworzą ludzie z wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem i pasją, przez co zawsze mają indywidualne i pełne zaangażowania podejście do każdego Pacjenta.

Katowicka Klinika Miracki to klinika medycyny estetycznej i laseroterapii świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Najnowsze technologie, rzetelność, uczciwość i indywidualnie dobrane terapie do potrzeb Pacjenta to coś, na czym skupiamy się od zawsze. W naszej szerokiej ofercie zabiegów znajdziesz m. in.: zabiegi toksyną botulinową Azzalure, regenerujące zabiegi z użyciem komórek macierzystych czy ostrzykiwanie wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym HD Angel PRP lub HD Magellan PRP. 

Ogromnym udogodnieniem dla Pacjentów jest lokalizacja Kliniki Miracki w centrum Katowic – do placówki można łatwo trafić, podróżując samochodem, ale także komunikacją miejską. Tuż obok kliniki znajduje się przystanek Dąb Huta Baildon, na którym zatrzymują się tramwaje 6, 11, 19 oraz liczne autobusy.

Porady i recepcja

Adres kliniki

ul. Żelazna 2 (Katowice)
Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości