Skip to main content
,

Podaruj Swojej skórze młodość. Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe

Każda z nas pragnie czuć się pięknie i młodo w Swojej skórze. Świeży i promienny wygląd pełnej blasku twarzy, zachwycające sprężystością i gęstością włosy, nawilżona i jędrna skóra dłoni – możesz uzyskać taki efekt dzięki naturalnej terapii Anti-aging własnymi komórkami. W Klinice Miracki właśnie trwa wyjątkowa promocja na zabiegi z użyciem Wysokostężonego Osocza Bogatopłytkowego!

Promocja na zabiegi Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym

Wykonywane przez naszych doświadczonych Specjalistów zabiegi Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym to coś dla Ciebie, jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie odmłodzenia i odświeżenia skóry. W naszej Klinice stosujemy Osocze Bogatopłytkowe o najwyższym stężeniu płytek krwi oraz przy udziale najnowszych technologii. Pozwala nam to zapewnić Ci nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale również umożliwić Ci osiągnięcie wymarzonego piękna Twojej skóry.

Mezoterapia Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym – promocje do 95% – tylko do 30.06.24!

Redukcja zmarszczek, ujędrnienie skóry, wyrównanie kolorytu cery i przywrócenie jej blasku – przeprowadzana przez naszych Ekspertów terapia Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym pozwoli Ci odkryć młodość ukrytą w Twoim ciele! Zastanawiasz się, na czym dokładnie polega ten innowacyjny zabieg i jak pozyskuje się Osocze? Zapraszamy do lektury dalszej części naszego artykułu.

Czym jest Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe?

Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe (ang. PRP – Platelet Rich Plasma) to naturalny preparat pozyskiwany z własnej krwi Pacjentki, cechujący się bardzo wysokim stężeniem płytek krwi oraz dużą koncentracją czynników wzrostu, które są kluczowe dla procesu tworzenia, regeneracji i naprawy tkanek. Dzięki temu, że substancja jest pobierana z własnych komórek Pacjentki, ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych jest ograniczone do minimum. Po uprzednim przygotowaniu w specjalistycznym urządzeniu Osocze Bogatopłytkowe zostaje wprowadzane do skóry serią drobnych nakłuć, wskutek czego dochodzi do:

 • poprawy ukrwienia tkanek,
 • stymulacji wzrostu nowych naczyń krwionośnych,
 • odbudowy włókien kolagenowych,
 • odżywienia mieszków włosowych.

Tym samym dzięki wykonanemu przez naszych Specjalistów zabiegowi Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym możesz zauważyć u Siebie wyraźną poprawę wyglądu i kondycji skóry. Preparat pobudza naturalne procesy regeneracyjne w tkankach, dlatego rezultaty zabiegu będą pojawiać się stopniowo – już po zaledwie 1-2 tygodniach możesz zobaczyć, jak wzrasta napięcie Twojej skóry, a po miesiącu będziesz mogła cieszyć się już pełnym efektem rewitalizacji i bioodnowy!

Jaki efekt można uzyskać dzięki terapii Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym?

Widoczne zmarszczki, wiotkość skóry, nierównomierny koloryt cery, przesuszona skóra dłoni, wypadające włosy – jeśli zmagasz się z którymś z tych problemów, wykonywana przez naszych Lekarzy Mezoterapia Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym może Ci pomóc i sprawić, że znowu poczujesz się tak, jak na to zasługujesz – pięknie i młodo. Zabieg można wykonać na twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy, dłoniach oraz obszarach intymnych.

Wykonywana przez naszych wykwalifikowanych Specjalistów naturalna terapia Anti-aging własnymi komórkami to zabieg o wysokiej skuteczności, który pozwala uzyskać taki efekt, jak:

 • odmłodzenie, odświeżenie skóry,
 • redukcja zmarszczek i blizn, w tym potrądzikowych,
 • nawilżenie, ujędrnienie, zwiększenie sprężystości skóry wraz z poprawą jej kolorytu,
 • zahamowanie wypadania i regeneracja włosów.

Jak przebiega zabieg Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym?

Konsultacja

Jeśli zdecydujesz się na zabieg Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym, najpierw zaprosimy Cię na konsultację. Nasz Ekspert opowie Ci o przebiegu terapii, zapozna się z Twoimi oczekiwaniami i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wykluczy także ewentualne przeciwwskazania – wykonanie zabiegu może okazać się niemożliwe, jeżeli jesteś w ciąży lub w trakcie karmienia piersią, cierpisz na opryszczkę lub przechodzisz stan ropny lub zapalny skóry.

Pobranie krwi i przygotowanie jej do iniekcji

Zabieg Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym nasi Lekarze rozpoczną od pobrania Twojej krwi do sterylnej próbówki. Następnie zostanie ona umieszczona w specjalistycznym urządzeniu – separatorze komórkowym, gdzie będzie poddawana wirowaniu, wskutek którego dojdzie do odseparowania najwyższej jakości płytek. Proces ten odbywa się w zamkniętym obiegu, dlatego nie ma ryzyka kontaktu krwi z czynnikami zewnętrznymi.

Mezoterapia

Po przygotowaniu preparatu nasz Specjalista rozpocznie zabieg Mezoterapii. Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe zostanie wprowadzone do Twojej skóry serią drobnych nakłuć – ich liczba zależna jest od obszaru poddawanego zabiegowi. W większości przypadków terapia wykonywana jest bez znieczulenia – nakłucia są tak niewielkie, że zabieg uznaje się za komfortowy.

Postępowanie po zabiegu

W miejscu wykonania zabiegu możesz zauważyć lekkie zaczerwienienie, a oprócz tego doświadczyć delikatnego uczucia rozpierania skóry od wewnątrz – wcale nie musisz się tym jednak niepokoić, to naturalne objawy, które ustąpią po kilku godzinach. Nie ma także żadnych szczególnych zaleceń co do postępowania pozabiegowego. Przez kilka pierwszych dni powinnaś jedynie unikać uciskania, tarcia czy naciągania skóry poddanej iniekcji.

Zalety zabiegów Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym w Klinice Miracki

Terapie Anti-aging własnymi komórkami nasi Specjaliści wykonują przy użyciu innowacyjnych technologii, umożliwiających uzyskanie Osocza Bogatopłytkowego o bardzo wysokim stężeniu płytek krwi i czynników wzrostu. W porównaniu do wielu innych tego typu preparatów dostępnych na rynku te stosowane w Klinice Miracki zapewniają wyższą skuteczność. Kolejne zalety wykonywanych przez naszych Specjalistów zabiegów Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym to:

 • bardzo naturalne efekty odmłodzenia,
 • zabieg małoinwazyjny i bezpieczny,
 • brak ryzyka reakcji alergicznych,
 • krótki czas trwania zabiegu,
 • brak rekonwalescencji.

Wybierając zabieg Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym w naszej Klinice, możesz być pewna, że wykonają go profesjonaliści, dla których najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje sprawiają, że nasi Specjaliści doskonale wiedzą, jak dopasować przebieg terapii do indywidualnych potrzeb konkretnej Pacjentki. Jeśli pragniesz odmłodzić i odświeżyć wygląd Swojej skóry, skorzystaj z naszej promocji na Mezoterapię Wysokostężonym Osoczem Bogatopłytkowym!

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl