Skip to main content

Klinika Miracki na Żoliborzu

Klinika Miracki na warszawskim Żoliborzu to miejsce, w którym każdy pacjent natychmiast poczuje, że znalazł się rękach najlepszych specjalistów. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Kaliny Jędrusik (wejście od ulicy Powązkowskiej) zapewnia łatwy dojazd, a przy tym pozwala zrelaksować się przed zabiegiem czy konsultacją. Elegancki budynek, w którym znajduje się placówka, położony jest w niewielkim oddaleniu od jednego z największych warszawskich centrów handlowych, Westfield Arkadia.

Do żoliborskiej Kliniki Miracki można bez trudu dojechać samochodem lub komunikacją miejską, w tym autobusami linii 103, 180 i 321 (przystanek Plac Niemena).

To wyjątkowe miejsce oferuje liczne zaawansowane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym: procedury regeneracyjne i odmładzające z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego PRP, w tym metodą Arthrex oraz z wykorzystaniem komórek macierzystych, zabieg O-Shot, pozwalający poprawić intymne doznania dzięki uwrażliwieniu łechtaczki oraz iniekcje z toksyny botulinowej.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adres kliniki

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości