Skip to main content
,

Przywróć Swojej skórze gładkość – zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej

Piękny wygląd skóry dodaje pewności Siebie i sprawia, że czujemy się znacznie atrakcyjniej. Z czasem jednak na twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne, przez które skóra traci idealną gładkość. Kurze łapki, lwia zmarszczka czy zmarszczki królicze – wiele z nas marzy, by się ich pozbyć. W Klinice Miracki mamy sprawdzone sposoby na redukcję zmarszczek mimicznych – zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej, na które właśnie wprowadziliśmy wyjątkową promocję!

Promocja na zabiegi przy użyciu Toksyny Botulinowej

Sekret wysokiej skuteczności naszych zabiegów z użyciem Toksyny Botulinowej tkwi w jakości stosowanych preparatów – są to wyłącznie certyfikowane produkty renomowanych marek. To jednak nie wszystko – nie mniej ważne jest także to, że każdy zabieg Redukcji Zmarszczek Mimicznych w naszej Klinice wykonują wykwalifikowani Specjaliści – Lekarze Medycyny Estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Zabieg z użyciem Toksyny Botulinowej może pomóc Ci odzyskać dawną pewność Siebie. Badania kliniczne wykazały, że aż 8 na 10 Pacjentek po rozpoczęciu terapii czuje się atrakcyjniej – wzrasta również ich samoocena!

Zabiegi Redukcji Zmarszczek Mimicznych – 3 obszary w cenie 2!

Oferta promocyjna obowiązuje do 16.06.24 i dotyczy zabiegu Redukcji Zmarszczek Mimicznych:

 • poprzecznych czoła – zmarszczki biegnące w linii poziomej; gdy jest ich wiele mogą sprawić, że czoło wydaje się pofałdowane,
 • międzybrwiowych „lwia zmarszczka” – równoległe do siebie bruzdy nad nasadą nosa,
 • okolicy oczu „kurze łapki” – zmarszczki rozchodzące się promieniście przy kącikach oczu,
 • okolicy nosa „zmarszczki królicze” – niewielkie zmarszczki znajdujące się po bokach nosa,
 • brody „broda brukowana” – zmarszczki przypominające wgniecenia uwidaczniające się na czubku brody,
 • oraz redukcji uśmiechu dziąsłowego – uśmiech, podczas którego zostają nadmiernie wyeksponowane dziąsła.

Zalety zabiegów z użyciem Toksyny Botulinowej w Klinice Miracki

W naszej Klinice wszystkie zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej przeprowadzają Lekarze Medycyny Estetycznej, dla których Twoje bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu. Stosujemy wyłącznie certyfikowane preparaty wiodących na rynku marek.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej aktualnej promocji na zabiegi Redukcji Zmarszczek Mimicznych, będziesz mogła wybrać pomiędzy Toksyną Botulinową a płynną Toksyną Botulinową PREMIUM, która, jak potwierdziły badania kliniczne:

 • umożliwia szybsze uzyskanie efektu redukcji zmarszczek mimicznych,
 • cechuje się dłuższym czasem działania – efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Przed zabiegiem z użyciem Toksyny Botulinowej zaprosimy Cię na konsultację lekarską, podczas której nasz Specjalista wykluczy ewentualne przeciwwskazania i przygotuje plan terapii, tak aby był dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Skąd się biorą zmarszczki mimiczne?

Zmarszczki mimiczne powstają pod wpływem pracy mięśni twarzy, która ma miejsce, kiedy wyrażamy emocje. Mimika umożliwia nam komunikowanie Swojej radości, ekscytacji, smutku czy gniewu – jest to możliwe właśnie dzięki skurczom mięśniowym, które jednak są bezpośrednią przyczyną powstawania m.in. kurzych łapek, lwiej zmarszczki czy brody brukowanej. Nie bez znaczenia jest także zmniejszająca się z wiekiem produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w naszych organizmach – skóra traci przez to jędrność i odpowiedni poziom nawilżenia, a to sprzyja utrwalaniu się zmarszczek.

Na samym początku zmarszczki mimiczne pojawiają się jedynie, kiedy okazujemy emocje, śmiejemy się czy rozmawiamy. Potem jednak zaczynają być uwidocznione, nawet gdy nasza twarz pozostaje nieruchoma. Z czasem pogłębiają się i niekiedy nadają twarzy określony wyraz, np. sprawiają, że ktoś wydaje się zmartwiony albo zagniewany, mimo że wcale nie jest to zgodne z rzeczywistością.

Wykonywane przez naszych wykwalifikowanych Specjalistów zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej osłabiają pracę mięśni i ograniczają ich kurczliwość – dlatego po zabiegu możesz zaobserwować u Siebie znaczącą redukcję zmarszczek mimicznych. Co więcej, Toksyna Botulinowa zahamowuje rozwój kolejnych oznak starzenia się skóry, w związku z czym dłużej możesz cieszyć się efektem odmłodzenia twarzy. 

Jeśli nie jesteś pewna, który z naszych zabiegów iniekcyjnych i preparatów będzie najlepszym rozwiązaniem w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością Ci doradzimy, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie.

Jak opóźnić powstawanie zmarszczek mimicznych?

Wykonywane przez naszych Ekspertów zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej odznaczają się wysoką skutecznością i umożliwiają redukcję wszystkich rodzajów zmarszczek mimicznych – zarówno tych znajdujących się na czole, jak i w okolicy oczu, nosa albo brody. Efekt odmłodzenia twarzy i gładszej skóry bez zmarszczek zazwyczaj utrzymuje się 5-6 miesięcy w zależności od typu zastosowanego preparatu i takich czynników, jak predyspozycje genetyczne, dieta, przyjmowane leki, tryb życia.

Samodzielnie niestety nie zredukujesz zmarszczek mimicznych, ale możesz opóźnić ich powstawanie. Dzięki działaniom profilaktycznym będziesz dłużej cieszyła się gładką skórą twarzy.

 • Zadbaj o higienę snu – w trakcie snu dochodzi do wzmożonego przepływu krwi i intensywniejszej produkcji kolagenu, który ma kluczowe znaczenie dla utrzymania gładkiej i zdrowej cery,
 • Pamiętaj o zdrowej diecie – nawyki żywieniowe mają bezpośredni wpływ na kondycję naszej skóry; ważne, by dieta była bogata w produkty zawierające antyoksydanty, czyli np. takie owoce, jak truskawki, maliny, brzoskwinie, jeżyny czy winogrona, oraz warzywa, jak marchew, dynia, cebula czy kapusta biała,
 • Unikaj picia alkoholu – spożywanie alkoholu jest jednym z czynników sprzyjających odwodnieniu skóry i powodujących jej nadmierne przesuszanie się,
 • Nie pal papierosów – nikotyna przyczynia się do szybszej utraty jędrności skóry, a więc i powstawania zmarszczek,
 • Ogranicz ekspozycję na słońce – promieniowanie UV przyspiesza proces starzenia się skóry; w wyjątkowo słoneczne dni stosuj kremy z filtrem i noś okulary przeciwsłoneczne,
 • Stosuj wysokiej jakości kremy przeciwzmarszczkowe – do codziennej pielęgnacji skóry używaj kosmetyków sprawdzonych marek, zawierających wysokie stężenie substancji nawilżających, jak kwas hialuronowy,
 • Regularnie wykonuj masaż przeciwzmarszczkowy – polegający na masowaniu twarzy palcami lub specjalnym wałkiem; masaż pobudza krążenie krwi i wspiera procesy regeneracyjne w tkankach, przyczyniając się do utrzymania skóry w dobrej kondycji.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl