Skip to main content
,

Promocje Black Friday 2023 – Toksyna Botulinowa w najlepszych cenach

Największe wyprzedaże w roku właśnie wystartowały! Szaleństwo zakupowe w pełni. Sprawdź wyjątkowe oferty w Klinice Miracki jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Podaruj Sobie to, co najlepsze i już dziś skorzystaj z najlepszych zabiegów iniekcyjnych w niskich cenach. Toksyna botulinowa do 64% OFF. Poznaj również Voucher Kolekcja Black Friday 2023, który pozwoli Ci zatrzymać Czarny Piątek na dłużej!

Promocje Black Friday w Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi 

Wśród największych promocji Black Friday m. in: 

Płynna Toksyna botulinowa PREMIUM, która wykorzystywana jest zarówno do zabiegów estetycznych, jak i medycznych. Ma szerokie zastosowania – pomaga redukować zmarszczki mimiczne, koryguje uśmiech dziąsłowy a także jest skuteczna w leczeniu bruksizmu. Osłabiając pracę poszczególnych mięśni, sprawia, że zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne, a co najważniejsze dochodzi do zahamowania powstawania nowych oznak starzenia się skóry. 

  • Płynna toksyna botulinowa PREMIUM – Neuromodulator w płynie z uwagi na swój skład, ma dłuższy czas działania i działa silniej w porównaniu do innych preparatów, co potwierdzone jest badaniami klinicznymi. 
  • Pierwsze efekty widoczne są nawet w ciągu 24 godzin
  • Długotrwała skuteczność – efekty utrzymują się do 6 miesięcy

Absolutny HIT tegorocznego Black Friday:

VOUCHER Kolekcja Black Friday o dowolnej kwocie min. 4 000 zł uprawniający do korzystania z cen Black Friday przez 24 miesiące oraz do konsultacji gratis, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, jakie zabiegi wybrać oraz kiedy je zrealizować. Jego rosnąca popularność sprawia, że jest chętnie kupowany jako prezent na Boże Narodzenie. 

Korzyści z zakupu Vouchera Kolekcja Black Friday:

  • Możliwość korzystania z najlepszych cen w roku w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu.
  • Szeroki wybór zabiegów z zakresu: Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej.
  • 3 konsultacje u Specjalistów Kliniki Miracki GRATIS: u Kosmetologa, Lekarza Medycyny Estetycznej oraz Lekarza Specjalisty z 1 wybranej specjalizacji (Dermatolog, Ginekolog, Chirurg Ogólny, Chirurg Plastyczny).

Promocje z okazji Black Friday 2023 Toksyna Botulinowa w najniższych cenach w roku!

Zabieg z użyciem Toksyny Botulinowej umożliwia redukcję zmarszczek mimicznych: poprzecznych czoła, międzybrwiowych tzw. „lwie zmarszczki”, okolicy oczu tzw. „kurze łapki”, okolicy nosa tzw. „zmarszczki królicze”, okolicy brody tzw. „broda brukowana”, redukcję uśmiechu dziąsłowego, a także leczenie bruksizmu czy nadpotliwości. Sprawdź zniżki i promocje na Toksynę Botulinową z okazji Black Friday:

Toksyna Botulinowa PREMIUM

1 obszar 46% OFF

2 obszary 54% OFF

3 obszary 64% OFF

Leczenie bruksizmu 40% OFF

Toksyna Botulinowa STANDARD

1 obszar 28% OFF

2 obszary 39% OFF

3 obszary 59% OFF

Leczenie bruksizmu 26% OFF

Leczenie nadpotliwości 26% OFF

  • Na wykonanie zakupionych podczas Black Friday zabiegów masz czas 12 miesięcy. Wyjątkiem są zabiegi Depilacji Laserowej, które możesz wykonać w trakcie 24 miesięcy.
  • Wybierając VOUCHER za min. 4 000zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać przez 24 miesiące!  

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl