Skip to main content
,

Promocje Black Friday 2023 – Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe w najlepszych cenach

Trendy mijają styl pozostaje. Odkryj nasze wysokiej jakości zabiegi i zaawansowane technologie. Spraw Sobie wyjątkowy prezent, Podaruj Sobie to, co najlepsze. Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe z okazji Black Friday do 97% OFF oraz VOUCHER z gwarancją cen 24 miesiące. Sprawdź Promocje na Czarny Piątek jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Pospiesz się Promocja trwa tylko do 26 listopada!

Promocje na Black Friday 2023 VOUCHER z gwarancją cen 24 miesiące

VOUCHER Kolekcja Black Friday o dowolnej kwocie min. 4 000 zł uprawniający do korzystania z cen Black Friday przez 24 miesiące oraz do konsultacji gratis, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, jakie zabiegi wybrać oraz kiedy je zrealizować. Jego rosnąca popularność sprawia, że jest chętnie kupowany jako prezent na Boże Narodzenie. 

Voucher Kolekcja Black Friday będzie świetnym wyborem, gdy chcesz skorzystać z cen Black Friday w późniejszym, dogodnym dla Ciebie terminie. Voucher możesz także podarować w prezencie bliskiej Ci osobie – sprawdzi się jako wyjątkowy upominek z okazji urodzin, imienin, rocznicy, a nawet jako prezent na zbliżające się Święta.

Korzyści z zakupu Vouchera Kolekcja Black Friday:

  • Możliwość korzystania z najlepszych cen w roku w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu.
  • Szeroki wybór zabiegów z zakresu: Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej.
  • 3 konsultacje u Specjalistów Kliniki Miracki GRATIS: u Kosmetologa, Lekarza Medycyny Estetycznej oraz Lekarza Specjalisty z 1 wybranej specjalizacji (Dermatolog, Ginekolog, Chirurg Ogólny, Chirurg Plastyczny).

Promocje na Black Friday Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe

Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe ma olbrzymi potencjał leczniczy i rewitalizacyjny. Zawiera dużą koncentrację płytek krwi oraz tzw. czynników wzrostu. Substancje te odgrywają kluczową rolę w procesach tworzenia, regeneracji i naprawy tkanek. Może być stosowane zarówno na obszarze twarzy, jak i ciała. Do jego głównych zastosowań należą: poprawa wyglądu skóry i zmniejszenie widocznych oznak starzenia, takich jak drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny czy rozstępy oraz regeneracja włosów i leczenie łysienia. Sam proces ostrzykiwania tkanek również ma działanie regeneracyjne. Naruszanie ich struktury i powodowanie mikrouszkodzeń stymuluje organizm do wszczęcia procesów naprawczych. Dzięki temu następuje przyspieszona wymiana komórkowa, a produkcja kolagenu i elastyny (odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry) zostaje wzmożona.

Promocje Black Friday: Naturalna terapia anty-aging własnymi komórkami o najwyższej na rynku skuteczności do 97% OFF – Poprawa ukrwienia tkanek poprzez stymulację wzrostu nowych naczyń krwionośnych oraz pobudzenie produkcji kolagenu.

1 obszar 46% OFF

Każdy kolejny obszar 97% OFF

Naturalna terapia anti-aging wykorzystująca własny potencjał organizmu do regeneracji i odbudowy skóry.

1 obszar 38% OFF

Każdy kolejny obszar 82% OFF

Jak skorzystać z Promocji Black Friday w Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi?

Kolekcja Black Friday 2023 w Klinice Miracki, czyli największe wyprzedaże w roku rozpoczyna się w poniedziałek 13 listopada i trwa do niedzieli 26 listopada 2023 do końca dnia. Nasi Doradcy Pacjenta pomogą Ci znaleźć zabieg idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich zabiegów dostępnych w naszych Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi.  

Zabiegi w ramach oferty Kolekcja Black Friday można kupić i wykonać w każdej Placówce Kliniki Miracki w Warszawie: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Centrum przy ul. Królewskiej 18, na Ursynowie przy al. KEN 54, na Żoliborzu przy ul. Jędrusik Kaliny 7, w Katowicach przy ul. Żelazna 2., w Krakowie przy ul. Fabrycznej 1 oraz z Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 157A.

  • Na wykonanie zakupionych podczas Black Friday zabiegów masz czas 12 miesięcy. Wyjątkiem są zabiegi Depilacji Laserowej, które możesz wykonać w trakcie 24 miesięcy.
  • Wybierając VOUCHER za min. 4 000zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać przez 24 miesiące!  

Zachęcamy do skorzystania z VOUCHERA Kolekcja Black Friday do kupienia on-line na naszej stronie Internetowej oraz stacjonarnie w Placówkach. Zakup Vouchera o dowolnej kwocie min. 4 000 zł uprawnia do korzystania z cen Black Friday aż przez 24 miesiące oraz do konsultacji Lekarskiej, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

  • Płatność za zabiegi w ramach promocji Kolekcja Black Friday może być dokonana przelewem Online w naszym Sklepie Internetowym bądź przelewem tradycyjnym. Jeżeli chcesz skorzystać z przelewu tradycyjnego, prosimy o dokonywanie wpłat na konto: mBank 40 1140 1977 0000 4798 0300 1001 wpisując w tytule przelewu „Black Friday 2023 – imię nazwisko – nazwę zabiegu”.
  • Płatność za zabiegi w ramach promocji Kolekcja Black Friday może być dokonana Blikiem w naszym Sklepie Internetowym.
  • W naszej Klinice istnieje także możliwość wygodnej płatności ratalnej- Bank Pekao lub Alior Bank.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl