Skip to main content
,

Przedłużamy promocje Black Friday do 30.11.2023! Sprawdź najchętniej wybierane zabiegi

Specjalnie na życzenie naszych Pacjentów przedłużamy Black Friday do końca listopada! Najlepsze zabiegi z zakresu Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej do 97% OFF. Sprawdź najchętniej wybierane przez naszych Pacjentów zabiegi iniekcyjne podczas tegorocznej Kolekcji Black Friday. 

Toksyna Botulinowa do 64% OFF promocje Black Friday

Chcesz zredukować zmarszczki mimiczne? Zmagasz się z bruksizmem – zaciskaniem szczęki i zgrzytaniem zębami?

Płynna Toksyna botulinowa PREMIUM wykorzystywana jest zarówno do zabiegów estetycznych, jak i medycznych. Ma szerokie zastosowania – pomaga redukować zmarszczki mimiczne, koryguje uśmiech dziąsłowy a także jest skuteczna w leczeniu bruksizmu. Najczęstszym celem zastosowania toksyny botulinowej jest redukcja zmarszczek mimicznych, takich jak linie na czole, kurze łapki czy tzw. lwia zmarszczka – pionowa bruzda znajdująca się między brwiami. Osłabiając pracę poszczególnych mięśni, sprawia, że zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne, a co najważniejsze dochodzi do zahamowania powstawania nowych oznak starzenia się skóry. Zabieg najchętniej wybierany przez Pacjentki podczas Black Friday 2023 w Klinice Miracki:

Toksyna Botulinowa PREMIUM do 64% OFF

  • Płynna toksyna botulinowa PREMIUM – Neuromodulator w płynie z uwagi na swój skład, ma dłuższy czas działania i działa silniej w porównaniu do innych preparatów, co potwierdzone jest badaniami klinicznymi. 
  • Pierwsze efekty widoczne są nawet w ciągu 24 godzin
  • Długotrwała skuteczność – efekty utrzymują się do 6 miesięcy

Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe do 97% OFF na Black Friday

Chcesz przywrócić jędrność i elastyczność skóry oraz pozbyć się zmarszczek? Zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, chcesz je odżywić i wzmocnić? 

Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe ma olbrzymi potencjał leczniczy i rewitalizacyjny. Zawiera dużą koncentrację płytek krwi oraz tzw. czynników wzrostu. Substancje te odgrywają kluczową rolę w procesach tworzenia, regeneracji i naprawy tkanek.  Jeden z najchętniej wybieranych zabiegów podczas Black Friday w Klinice Miracki:

Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe do 97% OFF

Wysokostężone Osocze Bogatopłytkowe może być stosowane zarówno na obszarze twarzy, jak i ciała. Stosuje się je do przeprowadzania zabiegów Anti-aging, mających na celu poprawę elastyczności i jędrności skóry, redukcję drobnych zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry oraz zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów oraz w celu regeneracji włosów i leczenie łysienia. Sam proces ostrzykiwania tkanek również ma działanie regeneracyjne. Naruszanie ich struktury i powodowanie mikrouszkodzeń stymuluje organizm do wszczęcia procesów naprawczych. Dzięki temu następuje przyspieszona wymiana komórkowa, a produkcja kolagenu i elastyny (odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry) zostaje wzmożona.

Promocje Black Friday w Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi

Na specjalne życzenie naszych Pacjentów przedłużamy Black Friday do końca miesiąca. Jeżeli chcesz skorzystać z największych Promocji Black Friday, ale nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować, możesz wybrać VOUCHER Kolekcja Black Friday, dzięki któremu przez dwa lata będziesz mogła korzystać ze zniżek. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich zabiegów dostępnych w naszych Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi. 

  • Na wykonanie zakupionych podczas Black Friday zabiegów masz czas 12 miesięcy. Wyjątkiem są zabiegi Depilacji Laserowej, które możesz wykonać w trakcie 24 miesięcy.
  • Wybierając VOUCHER za min. 4 000 zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać przez 24 miesiące!  

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl