Skip to main content

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie na wiosnę

Nadchodząca wiosna to idealny moment, aby zatroszczyć się o kondycję i wygląd Swojej skóry. Cera po zimie jest poszarzała, zmęczona i brakuje jej zdrowego kolorytu. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwalają zregenerować i odmłodzić skórę. Sprawdź na jakie zabiegi warto się zdecydować, aby zadbać o Swoje dobre samopoczucie oraz wygląd skóry. 

Zabiegi z zastosowaniem wysokostężonego osocza bogatopłytkowego

Zabieg z zastosowaniem wysokostężonego osocza bogatopłytkowego pobudza naturalny potencjał skóry do regeneracji. Pomaga w szybki sposób pozbyć się przebarwień, zmarszczek na czole i pod oczami, zwalcza wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Jest w pełni naturalnym i skutecznym zabiegiem w walce z oznakami starzenia, utratą jędrności skóry, a nawet osłabionymi i wypadającymi włosami. Efekt znaczącej poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub włosów następuje już po jednej sesji. Skóra staje się zregenerowana, świetlista i widocznie odmłodzona.

Zabieg polega na pobraniu krwi od Pacjenta i odseparowania z niej osocza. Od Pacjenta pobierana jest krew, a następnie odwirowywana w komputerowym separatorze komórkowym. W Klinice Miracki stosowane są specjalistyczne systemy do pozyskiwania wysokostężonego osocza bogatopłytkowego o najwyższych właściwościach biostymulujących, które zawiera najwyższe możliwe stężenie płytek krwi. Im wyższe jest stężenie płytek krwi w osoczu, tym wyższa jest jego skuteczność. Płytki krwi mają silne właściwości regeneracyjne. Wstrzyknięte w skórę zapoczątkowują procesy regeneracji i rewitalizacji komórek ciała. Zabieg pobudza także fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, który jest bardzo ważny dla zdrowej skóry.

Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej 

Toksyna botulinowa wykorzystywana jest zarówno do zabiegów estetycznych, jak i medycznych. Pozwala pozbyć się problemu wiotkiej skóry, zmarszczek i oznak starzenia. Efektem jest widoczne odmłodzenie, wygładzenie oraz lifting skóry. Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej pomagają również w leczeniu bruksizmu, nadpotliwości pach, dłoni i stóp oraz leczeniu migrenowych bólów głowy. Te popularne zabiegi mają szerokie zastosowanie i pozwalają uzyskać długotrwały efekt.

Toksyna botulinowa podawana jest Pacjentowi w formie iniekcji w określone partie ciała. Blokuje przewodnictwo nerwowe, powodując tymczasowe porażenie skurczu mięśni. Dzięki rozluźnieniu i zrelaksowaniu mięśnia następuje wygładzenie zmarszczek mimicznych na twarzy. Zapobiega również powstawaniu nowych zmarszczek i pogłębianiu się tych istniejących. Zabieg jest szybki, a rezultat terapii widoczny jest już po kilku dniach. Efekty utrzymują się do pół roku, a w niektórych przypadkach nawet dłużej. Każdy kolejny zabieg dodatkowo wydłuża czas utrzymywania się efektów.

Wybierz zabieg dopasowany do Swoich potrzeb

Zmęczona, poszarzała i wiotka skóra twarzy nie musi być już Twoim zmartwieniem na wiosnę. Klinikę Miracki tworzą doświadczeni Eksperci pełni pasji, którzy na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia dobiorą terapię dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. W naszych Klinikach zapewniamy bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez naszych wykwalifikowanych Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.