Skip to main content

Zapraszamy do naszej nowej Kliniki w Łodzi!

Naszą misją jest pomaganie Pacjentom w odkrywaniu Swojego naturalnego piękna. Pragniemy, aby każdy czuł się u nas bezpiecznie, był w pełni usatysfakcjonowany z wykonanego zabiegu oraz z wizyty w Klinice. Dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść Pacjentom kompleksowe rozwiązania. Z wielką przyjemnością informujemy, że Klinika Miracki powiększyła się o kolejną Placówkę w Łodzi! 

Klinika Miracki – Miejsce skoncentrowane na Twoich potrzebach

Karina Dudek-Miracka oraz doktor Krzysztof Miracki Założyciele i Właściciele Kliniki Miracki stworzyli silną i znaną z zaawansowanych technologicznie laserów Klinikę medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii High-Tech w Polsce. Od 14 lat budują rodzinne, ciepłe miejsce i dbają o ciągły rozwój. Z zaangażowaniem tworzą miejsce, w którym Pacjent czuje się wyjątkowo i bezpiecznie. Miejsce, które powstało z miłości do naturalnego piękna. 

Szacunek do Pacjenta, najlepsze dostępne rozwiązania, wyszkoleni Specjaliści i szczęśliwi ludzie tworzący atmosferę to podstawowe wartości, które Karina Dudek-Miracka wraz z doktorem Krzysztofem Mirackim wdraża w codzienność Kliniki.  Sprawdzone, certyfikowane urządzenia, nowoczesne technologie oraz zabiegi wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych Specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Naszą misją jest pomaganie Pacjentom w odkrywaniu swojego naturalnego piękna. 

Kompleksowe rozwiązania i nowoczesne technologie w Klinice Miracki

Od czternastu lat budujemy markę, która łączy w sobie wysokiej klasy profesjonalizm, wysoką jakość zabiegów, rzetelne doradztwo i kompleksową opiekę medyczną. Naszym Pacjentom oferujemy zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii High-Tech, laryngologii i ginekologii estetycznej. Dobieramy indywidualne terapie, poświęcamy czas na rozmowę, odpowiadamy na wszelkie pytania. Codziennie dążymy do jak najlepszych rezultatów zabiegowych. Dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść Pacjentom kompleksowe rozwiązania.  

Każda Placówka  Kliniki Miracki wyposażona jest w zaawansowane światowe technologie. Łącznie ponad 140 urządzeń laserowych pracujących w 40 technologiach. Aktualnie w Klinikach znajduje się aż 7 nowoczesnych laserów pracujących w technologii pikosekundowej. Nowości technologiczne wprowadzane są do Klinik nawet kilka razy w roku.

Wielkie otwarcie Nowej Placówki Kliniki Miracki w Łodzi

Klinika Miracki to siedem ekskluzywnych Placówek w Polsce w Warszawie, Katowicach, Krakowie a teraz także w Łodzi! To już druga nowa Placówka Kliniki Miracki, której otwarcie miało miejsce w tym roku. Niespełna dwa miesiące temu informowaliśmy naszych Pacjentów o wielkim otwarciu nowej placówki w Krakowie.

Mieszkańcy Łodzi mogą skorzystać z oferty Kliniki Miracki pod adresem: 

Piotrkowska 157A, 90 – 440 Łódź

Położona w samym sercu Łodzi nowa Placówka z wygodną lokalizacją. Niedaleko przystanku Piotrkowska Centrum, gdzie zatrzymują się tramwaje. Na miejscu na Pacjentów czeka doświadczony Zespół wykwalifikowanych Specjalistów – Lekarzy oraz Kosmetologów. Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetologii High-Tech. Doskonale wyposażone gabinety kosmetologiczne oraz urządzenia w nowoczesnych  światowych technologiach. Możliwość wykonania zabiegów np. 

  • Laserowe: odmładzanie PREMIUM, leczenie zmian naczyniowych, zmian barwnikowych, trądziku, trądziku różowatego, usuwanie blizn i rozstępów, zmian skórnych, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego.
  • Epilacja laserowa.
  • Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. wypełniacze, stymulatory tkankowe, mezoterapia.
  • Zabiegi modelujące sylwetkę, redukujące tkankę tłuszczową i cellulit.
  • Zabiegi z zakresu kosmetologii High-Tech.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą: 

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.