Skip to main content

dr Jakub Sadowski

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Z wyróżnieniem ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów niejednokrotnie był laureatem stypendium rektora dla najlepszych studentów. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny nuklearnej, którą odbywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.  Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik wielu kongresów branżowych w kraju i zagranicą m.in. w Monte Carlo, Paryżu i Tokio. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje odbywając kolejne kursy i szkolenia  Każdą wolną chwilę poświęca na śledzenie najnowszych doniesień i trendów z zakresu medycyny estetycznej.

 

W Klinice Miracki dr Sadowski pracuje już 4. rok wykonując całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, których znajomość potwierdzają liczne certyfikaty. W obszarze szczególnych zainteresowań dr. Jakuba znajdują się zaawansowane laserowe techniki leczenia melazmy oraz innych zmian pigmentacyjnych, wrodzonych naczyniaków płaskich oraz różnego rodzaju blizn, a zwłaszcza potrądzikowych w skojarzeniu z terapią osoczem bogatopłytkowym. Poza tym dr Sadowski dużo uwagi poświęca zabiegom iniekcyjnym mającym na celu harmonizację rysów twarzy oraz subtelnie podkreślającym urodę jak modelowanie środkowego i dolnego piętra twarzy preparatami kwasu hialuronowego.

W codziennej pracy w Klinice Miracki dr Sadowski skupia się na indywidualnym podejściu, zapewnieniu każdemu Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu i wyznaczeniu indywidualnego planu terapeutycznego. Doskonałe efekty i zadowolenie Pacjentów uzyskuje, dzięki skrupulatności i dbałości o szczegóły.

Po pracy wśród zainteresowań dr Sadowskiego znajdują się nauka gry na pianinie, tenis oraz polityka.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.