dr Jakub Sadowski

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Z wyróżnieniem ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów niejednokrotnie był laureatem stypendium rektora dla najlepszych studentów. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny nuklearnej, którą odbywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.  Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik wielu kongresów branżowych w kraju i zagranicą m.in. w Monte Carlo, Paryżu i Tokio. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje odbywając kolejne kursy i szkolenia  Każdą wolną chwilę poświęca na śledzenie najnowszych doniesień i trendów z zakresu medycyny estetycznej.

  W Klinice Miracki dr Sadowski pracuje już 4. rok wykonując całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, których znajomość potwierdzają liczne certyfikaty. W obszarze szczególnych zainteresowań dr. Jakuba znajdują się zaawansowane laserowe techniki leczenia melazmy oraz innych zmian pigmentacyjnych, wrodzonych naczyniaków płaskich oraz różnego rodzaju blizn, a zwłaszcza potrądzikowych w skojarzeniu z terapią osoczem bogatopłytkowym. Poza tym dr Sadowski dużo uwagi poświęca zabiegom iniekcyjnym mającym na celu harmonizację rysów twarzy oraz subtelnie podkreślającym urodę jak modelowanie środkowego i dolnego piętra twarzy preparatami kwasu hialuronowego.

  W codziennej pracy w Klinice Miracki dr Sadowski skupia się na indywidualnym podejściu, zapewnieniu każdemu Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu i wyznaczeniu indywidualnego planu terapeutycznego. Doskonałe efekty i zadowolenie Pacjentów uzyskuje, dzięki skrupulatności i dbałości o szczegóły.

  Po pracy wśród zainteresowań dr Sadowskiego znajdują się nauka gry na pianinie, tenis oraz polityka.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-767 Warszawa

ul. Kaliny Jędrusik 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 05-077 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki