Skip to main content

Zapraszamy do naszej nowej Kliniki w Krakowie!

Klinika Miracki to nowoczesna i luksusowa Klinika Medycyny Estetycznej. Oferuje Pacjentom  zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii High-tech, laryngologii i ginekologii estetycznej. Bezkonkurencyjna jakość i utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa stanowi w Klinice Miracki największą wartość. Z przyjemnością informujemy, że Klinika Miracki powiększyła się o kolejną Placówkę w Krakowie! 

Lata doświadczeń

Pierwsza Placówka Kliniki Miracki powstała ponad 14 lat temu w Warszawie. Popularność zdobyła dzięki dostępności nowoczesnych technologii oraz oferowanym terapiom. Skoncentrowana na potrzebach Pacjentów, gdzie niezwykle ważne jest zdrowie, komfort i dobre samopoczucie. Karina Dudek-Miracka oraz doktor Krzysztof Miracki Założyciele i Właściciele Kliniki, stworzyli silną i słynącą z najskuteczniejszych  w kraju laserów Klinikę medycyny estetycznej. 

Pod okiem doktora Krzysztofa Mirackiego certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej z prawie 40-letnim doświadczeniem, specjalisty otolaryngologa i Eksperta w dziedzinie laseroterapii wielu młodych lekarzy zdobyło cenne umiejętności i wiedzę, które pomogły im w przyszłej pracy z Pacjentem. Dziś Klinikę tworzy ponad stuosobowy zespół wykwalifikowanych Lekarzy: medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii, ginekologii, wenerologii, chorób wewnętrznych, diabetologii, lekarzy anestezjologów oraz wykwalifikowanych Kosmetologów. 

Nowa Placówka Kliniki Miracki w Krakowie

Klinika Miracki to siedem ekskluzywnych Placówek w Polsce w Warszawie, Katowicach, a teraz także w Krakowie! Niebawem kolejna Placówka otworzy się również w Łodzi. 

Mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z oferty Kliniki Miracki pod adresem: Fabryczna 1

Położona w samym sercu Krakowa nowa Placówka Kliniki Miracki z wygodną lokalizacją. Na miejscu na Pacjentów czeka doświadczony Zespół wykwalifikowanych Specjalistów – Lekarzy oraz Kosmetologów. Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetologii High-tech. Doskonale wyposażone gabinety kosmetologiczne oraz urządzenia w najnowszych światowych technologiach. Możliwość wykonania zabiegów np. 

  • Laserowe: odmładzanie PREMIUM, leczenie zmian naczyniowych, zmian barwnikowych, trądziku, trądziku różowatego, usuwanie blizn i rozstępów, zmian skórnych usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego.
  • Epilacja laserowa.
  • Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. wypełniacze, mezoterapia.
  • Zabiegi modelujące sylwetkę, redukujące tkankę tłuszczową i cellulit.
  • Zabiegi z zakresu kosmetologii High-tech.

Filozofia Kliniki Miracki

Bezkonkurencyjna jakość i utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa stanowi w Klinice Miracki największą wartość. Siłą Kliniki Miracki jest Zespół profesjonalistów, którzy indywidualnie i empatycznie podchodzą do każdego Pacjenta. Dbają o najlepszą obsługę – od przekroczenia progu Kliniki w recepcji, po najwyższe standardy w gabinetach lekarskich. Filozofia Kliniki opiera się na uczciwości – wobec Pacjentów, pracowników, dostawców i partnerów. 

Jakość i najnowsze technologie

Każda Placówka wyposażona jest w najbardziej zaawansowane światowe technologie. Łącznie ponad 140 urządzeń laserowych pracujących w 40 najnowszych technologiach. Państwo Miraccy jako pierwsi w Polsce wprowadzili wiele procedur oraz sprzętów np. laser pikosekundowy przeznaczony do laserowego odmładzania, leczenia blizn i rozstępów, usuwania kolorowych tatuaży oraz makijażu permanentnego, leczenia zmian barwnikowych. Aktualnie w Klinikach znajduje się aż 7 nowoczesnych laserów pracujących w technologii pikosekundowej. Nowości technologiczne wprowadzane są do Klinik nawet kilka razy w roku.

Zapraszamy serdecznie do naszej nowej Placówki w Krakowie!

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl

 

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.