Skip to main content
,

Piękna jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, czyli magia wypełniacza

14.12.2018

Święta, Sylwester i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami czas rodzinnych spotkań i szampańskiej zabawy. Warto przygotować się na tę okazję i oczarować bliskich pięknym wyglądem. Poznaj zabieg z użyciem wypełniacza.

Eliksir młodości

Wypełniacz to substancja, która naturalnie występuje w organizmie. Jego rolą jest wiązanie wody w skórze właściwej. Dzięki niemu skóra jest zdrowa i napięta. Wraz z upływem czasu ilość naturalnego wypełniacza w skórze maleje. W rezultacie pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra traci blask i sprężystość, a owal twarzy zaczyna opadać. Chcielibyśmy szybko zatrzymać ten proces i odzyskać młodzieńczy wygląd. To możliwe dzięki zabiegom z użyciem wypełniaczy.

Błyskawiczna moc

Sekret zabiegów z wypełniaczem to działanie od wewnątrz. Zabiegi polegają na ostrzykiwaniu głębokich warstw skóry wypełniaczem, co skutkuje natychmiastowym efektem zdrowego i młodzieńczego wyglądu. Zmarszczki i bruzdy wygładzają się, a skóra staje się jędrna i napięta. Terapia wypełniaczem podnosi policzki i poprawia owal twarzy. Pięknie modeluje i powiększa usta. Choć zabieg jest krótki, jego efektem jest błyskawiczna metamorfoza, dzięki której zachwycisz wszystkich przy świątecznym stole czy na sylwestrowej lub karnawałowej zabawie.

Nadzwyczajny i bezpieczny

Spektakularny efekt zabiegu to nie wszystko. Ostrzykiwanie sprawdzonym preparatem medycznym jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych czynności, ciesząc się efektem pięknej skóry. Rezultaty utrzymują się nawet kilkanaście miesięcy.

 

Niezwykła przemiana na święta, Sylwestra i karnawał.

Z okazji zbliżających się świąt i Sylwestra oferujemy specjalną promocję dla tych, którzy w tym szczególnym czasie chcą wyglądać zjawiskowo.

Przy zakupie zabiegu z wypełniaczem do każdego 1 ml otrzymujesz GRATIS:

mezoterapię 1 ml preparatu Neauvia Hydro Deluxe

lub

– usuwanie zmarszczek toksyną botulinową w jednym obszarze.

 

Dowiedz się więcej o wypełniaczach organicznych Neauvia Organic

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.