,

Piękna jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, czyli magia wypełniacza

14.12.2018 Święta, Sylwester i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami czas rodzinnych spotkań i szampańskiej zabawy. Warto przygotować się na tę okazję i oczarować bliskich pięknym wyglądem. Poznaj zabieg z użyciem wypełniacza.

Eliksir młodości

Wypełniacz to substancja, która naturalnie występuje w organizmie. Jego rolą jest wiązanie wody w skórze właściwej. Dzięki niemu skóra jest zdrowa i napięta. Wraz z upływem czasu ilość naturalnego wypełniacza w skórze maleje. W rezultacie pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra traci blask i sprężystość, a owal twarzy zaczyna opadać. Chcielibyśmy szybko zatrzymać ten proces i odzyskać młodzieńczy wygląd. To możliwe dzięki zabiegom z użyciem wypełniaczy.

Błyskawiczna moc

Sekret zabiegów z wypełniaczem to działanie od wewnątrz. Zabiegi polegają na ostrzykiwaniu głębokich warstw skóry wypełniaczem, co skutkuje natychmiastowym efektem zdrowego i młodzieńczego wyglądu. Zmarszczki i bruzdy wygładzają się, a skóra staje się jędrna i napięta. Terapia wypełniaczem podnosi policzki i poprawia owal twarzy. Pięknie modeluje i powiększa usta. Choć zabieg jest krótki, jego efektem jest błyskawiczna metamorfoza, dzięki której zachwycisz wszystkich przy świątecznym stole czy na sylwestrowej lub karnawałowej zabawie.

Nadzwyczajny i bezpieczny

Spektakularny efekt zabiegu to nie wszystko. Ostrzykiwanie sprawdzonym preparatem medycznym jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych czynności, ciesząc się efektem pięknej skóry. Rezultaty utrzymują się nawet kilkanaście miesięcy.   Niezwykła przemiana na święta, Sylwestra i karnawał. Z okazji zbliżających się świąt i Sylwestra oferujemy specjalną promocję dla tych, którzy w tym szczególnym czasie chcą wyglądać zjawiskowo. Przy zakupie zabiegu z wypełniaczem do każdego 1 ml otrzymujesz GRATIS: mezoterapię 1 ml preparatu Neauvia Hydro Deluxe lub – usuwanie zmarszczek toksyną botulinową w jednym obszarze.   Dowiedz się więcej o wypełniaczach organicznych Neauvia Organic

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-767 Warszawa

ul. Kaliny Jędrusik 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 05-077 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki