Skip to main content
,

Ostatni moment, aby skorzystać z najlepszych cen. Akcja Ciało dobiega końca!

Zbędne kilogramy, cellulit, rozstępy, wiotka skóra? Akcja Ciało powstała z myślą o Tobie, abyś czuła się doskonale w Swoim ciele przed rozpoczęciem sezonu letniego. Pomożemy Ci osiągnąć Twoją wymarzoną sylwetkę. Wystarczy, że wybierzesz pakiet BASIC lub PREMIUM a nasi Eksperci przygotują dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, który obejmuje najskuteczniejsze zabiegi w najlepszych cenach. Pospiesz się! Akcja Ciało w Klinice Miracki trwa tylko do końca miesiąca. Czy jesteś gotowa zawalczyć o figurę marzeń? 

Akcja Ciało – Zabiegi likwidujące cellulit

Problem cellulitu dotyka około 90% kobiet. Jest spowodowany nierównym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, przez co na powierzchni skóry widać nieestetyczne obrzęki, grudki i fałdy. Jest wiele przyczyn jego powstawania: zaburzenia gospodarki hormonalnej, predyspozycje genetyczne, brak aktywności fizycznej, a nawet zła dieta. Cellulit to najczęstszy problem natury estetycznej, który wywiera negatywny wpływ na nasze samopoczucie. W Klinice Miracki możesz skorzystać z zabiegów redukujących cellulit w najnowszych technologiach:

 • Masaż podciśnieniowy – Oparta na masażu podciśnieniem rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem. Masaż podciśnieniowy jest szczególnie skuteczny w redukcji cellulitu. Terapia poprawia krążenie krwi i limfy. Redukując obrzęki, a także zmniejszając widoczność nierówności podskórnych.
 • Fala radiowa i ultradźwięki – Nieinwazyjny lifting twarzy oraz nieinwazyjne modelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry. Ultradźwięki selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość, nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek. Fala radiowa przyspiesza metabolizm oraz usuwa z organizmu uwolniony przez ultradźwięki tłuszcz.
 • Fala uderzeniowa Redukcja cellulitu nawet w III i IV stadium i warstwy tkanki tłuszczowej. Technologia wykorzystuje fale akustyczne, które uderzając w niechciane komórki inicjują ich rozpad.
 • Mezoterapia igłowa  Kuracja antycellulitowa, leczenie i profilaktyka cellulitu na udach, ramionach, brzuchu i pośladkach. Terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. 

Akcja Ciało – Zabiegi eliminujące wiotką skórę

Nadmierna wiotkość skóry to problem, który wynika ze zmniejszenia ilości kolagenu i elastyny na skutek nieprawidłowej aktywności fibroblastów – komórek, które je produkują. Najczęściej pojawia się w wyniku postępującego procesu starzenia. Może pojawiać się na całej powierzchni ciała, również w wyniku zbyt szybkiej utraty wagi. Wiotkość skóry przyczynia się do powstawania zmarszczek, bruzd i nieestetycznych fałdek  na skórze. W Klinice Miracki mamy sprawdzone sposoby na redukcję wiotkiej skóry:

 • HIFU – Możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry. Wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, zdolna do bezinwazyjnego przenikania przez naskórek bez przerwania jego ciągłości, dociera do głębokich warstw skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, brak konieczności wykonywania całej serii.
 • Skoncentrowana energia elektromagnetyczna Wzmocnienie mięśni oraz modelowanie sylwetki. Podczas procedury dochodzi do skurczu mięśni niezależnie od mózgu – poprzez stymulację neuronów ruchowych. Zabieg wyszczupla i podkreśla mięśnie pośladków, brzucha, bioder, nóg i ramion.

Akcja Ciało – Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej to problem zdrowotny jak i estetyczny. Zła dieta, zbyt mała aktywność fizyczna, stres, zaburzenia gospodarki hormonalnej, przyjmowanie niektórych leków. Wszystko to może wpływać na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wybór metody redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej każdorazowo wymaga rzetelnej diagnozy i dopasowania metody terapeutycznej do zamierzonych efektów, oczekiwań Pacjenta i potrzeb skóry. W Klinice Miracki możesz skorzystać z zabiegów redukujących tkankę tłuszczową w najnowszych technologiach:

 • Liposukcja Laserowa – Usuwanie niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i obkurczenie skóry. Zabieg pozwala na wyszczuplenie dowolnych obszarów, na których odkłada się oporna tkanka tłuszczowa, np. brzuch, pośladki, uda, ramiona. Umożliwia również wykorzystanie własnego tłuszczu do konturowania innych obszarów ciała. 
 • Liposukcja Ultradźwiękowa – Modelowanie sylwetki metodą ultradźwiękową – Pozwala na wyszczuplenie ciała oraz na odzyskanie 90% odessanego tłuszczu i ponowne wykorzystanie tkanki do uzupełnienia innej części ciała w celu uzyskania upragnionych kształtów. 
 • Mikrofala – Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkiej skóry z obszarów tj. pośladki, brzuch, uda, kolana czy ramiona. Urządzenie jednocześnie wyszczupla ciało, redukuje cellulit, a także ujędrnia skórę oraz zwiększa jej sprężystość.  
 • Kriolipoliza – Wymrażanie tkanki tłuszczowej poprzez uszkodzenie komórek tłuszczu. Tkanka tłuszczowa zostaje w kontrolowany sposób schłodzona, a uszkodzone komórki zostają usunięte z organizmu.

W Akcji Ciało masz możliwość skorzystania z najlepszych cen na zabiegi na ciało oraz ze specjalnych cen na zabiegi liposukcji przed planowanymi zmianami.

Jak skorzystać z Akcji Ciało 2023?

Najlepsze zabiegi redukujące tkankę tłuszczową, modelujące sylwetkę, ujędrniające, antycellulitowe i poprawiające kondycję skóry w Akcji Ciało dostępne są w wyjątkowych cenach w Pakietach dostępnych tylko do końca miesiąca:

 

 • PAKIET BASIC: Wystarczy wpłacić 3000 zł zadatku lub kupić Voucher tej wartości, aby korzystać z niezwykle atrakcyjnych cen BASIC. Otrzymasz jedną  konsultację kosmetologa gratis, na podstawie której stworzony zostanie dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy.
 • PAKIET PREMIUM: Wystarczy wpłacić 4000 zł zadatku lub kupić Voucher tej wartości, aby korzystać z najlepszych cen PREMIUM. Otrzymasz gratis konsultacje lekarza medycyny estetycznej, chirurga i kosmetologa, na podstawie których utworzony zostanie dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy.

Więcej informacji nt. Akcji Ciało znajdziesz TUTAJ

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.