Skip to main content
,

Naturalnie piękna na Święta. Podaruj piękno Sobie i Swoim Bliskim

Grudzień to magiczny czas. Myślimy o Świętach, spotkaniach z Bliskimi i odpoczynku. W tym gorącym okresie przedświątecznym znajdź chwilę dla Siebie, a my zadbamy o Twoje dobre samopoczucie. Klinika Miracki jest idealnym wyborem, jeżeli chcesz podarować Piękno Swoim Najbliższym. Sprawdź nasze grudniowe promocje, dzięki którym magia Świąt pozostanie z Tobą na dłużej.

Świąteczny VOUCHER Pełen Piękna o dowolnej wartości

Szukasz wyjątkowego prezentu na Święta? Podaruj Swoim Bliskim Świąteczny VOUCHER o dowolnej wartości min. 200 zł. Wybierając VOUCHER, obdarowana Bliska Ci Osoba może skorzystać z najlepszych zabiegów z zakresu Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej. VOUCHER Świąteczny to swoboda wyboru, obdarowana Osoba Sama wybierze zabieg lub pakiet zabiegów, które sprawią jej największą radość. 

Dzięki opiece na najwyższym poziomie  poczuje się w naszej Klinice wyjątkowo i bezpiecznie. W Klinice Miracki codziennie dążymy do jak najlepszych rezultatów zabiegowych. Dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść Pacjentom kompleksowe rozwiązania. Posiadamy wyłącznie sprawdzone, certyfikowane urządzenia i nowoczesne technologie. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych Specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje.

Świąteczny VOUCHER o dowolnej wartości min. 200 zł uprawnia do korzystania z zabiegów medycznych i kosmetologicznych, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu. 

OSTATNIA SZANSA! VOUCHER Laseroterapia na zabiegi Laserowe w starych, niższych cenach

Nie przegap takiej okazji! Tylko do 31.12.2023 masz szansę kupić Voucher Laseroterapia o dowolnej kwocie, min. 3 000 zł, który umożliwia korzystanie z zabiegów Laserowych w starych, niższych cenach! Gwarancja niezmienności cen przez 12 miesięcy! Przez cały ten czas, masz pewność, że ceny nie ulegną zmianie. Wybierając Voucher, dodatkowo otrzymasz bezpłatną konsultację Lekarza Medycyny Estetycznej. Wykwalifikowani Specjaliści Kliniki Miracki dobiorą indywidualną terapię, poświęcą czas na rozmowę oraz odpowiedzą na wszelkie pytania, by wspólnie osiągnąć Twoje wymarzone piękno. Voucher Obowiązuje na zabiegi Laserowe: 

 • Odmładzanie Laserowe (ujędrnianie, poprawa napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcja przebarwień, naczynek, usuwanie zmarszczek np. pod oczami, na czole, palacza, mimicznych, redukcja głębokich zmarszczek, przebudowa kolagenu, lifting)
 • Laserowe leczenie zmian naczyniowych (leczenie naczynek, rumienia, zmian rubinowych, naczyniaków, malformacji kapilarnych)
 • Leczenie zmian barwnikowych (leczenie przebarwień posłonecznych i hormonalnych, melasmy, plam soczewicowatych)
 • Leczenie trądziku (leczenie trądziku pospolitego i różowatego)
 • Laserowe leczenie blizn i rozstępów (leczenie blizn pourazowych, pozabiegowych, oparzeniowych, potrądzikowych, rozstępów)
 • Laserowe usuwanie zmian skórnych (usuwanie brodawek łojotokowych, wirusowych, włókniaków, znamion wrodzonych, pieprzyków)
 • Laserowe usuwanie tatuażu / makijażu permanentnego (tatuaż kolorowy, mieszany, czarny, makijaż permanentny)

Poznaj szczegółowy Regulamin

Toksyna Botulinowa – Grudniowe Promocje w Klinice Miracki

Kiedy się uśmiechamy lub wykonujemy inne grymasy, prowokujemy skurcze mięśni, przez co marszczymy skórę na twarzy. Z czasem prowadzi to do powstawania jej trwałych załamań. Toksyna botulinowa przeciwdziała temu efektowi, blokując impulsy nerwowe, które wpływają na poruszanie się mięśni. Ich tymczasowe unieruchomienie zmniejsza ruchy skóry, eliminując tym samym jej nadmierne napięcie i zaginanie się. To z kolei prowadzi do redukcji zmarszczek. Podczas grudniowych promocji zabiegi z użyciem toksyny botulinowej PREMIUM i STANDARD:

 • Zabiegi z użyciem Toksyny Botulinowej PREMIUM i STANDARD

3 obszary w cenie 2! Rabaty do 59%

Toksyna Botulinowa ma szerokie zastosowania – pomaga redukować zmarszczki mimiczne, koryguje uśmiech dziąsłowy a także jest skuteczna w leczeniu bruksizmu. Najczęstszym celem zastosowania Toksyny Botulinowej jest redukcja zmarszczek mimicznych, takich jak:

 • Zmarszczki poprzeczne czoła
 • Pionowa bruzda znajdująca się między brwiami tzw. „lwia zmarszczka”
 • Zmarszczki wokół oczu tzw. „kurze łapki”
 • Drobne linie na nosie tzw. ,,zmarszczki królicze”
 • Zmarszczki nadmiernej mimiki brody tzw. ,,broda brukowana”

Skuteczność toksyny botulinowej wynika z jej zdolności do tymczasowego osłabienia lub paraliżu mięśni, które powodują powstawanie zmarszczek. Osłabiając pracę poszczególnych mięśni, sprawia, że zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne, a co najważniejsze dochodzi do zahamowania powstawania nowych oznak starzenia się skóry.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl