Skip to main content

Osocze bogatopłytkowe PRP

Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjna metoda anti-aging, za sprawą której dochodzi do wygładzenia zmarszczek, wyrównania kolorytu skóry, poprawy jej napięcia, elastyczności oraz gęstości. Jest to naturalna procedura, ponieważ  podawana Pacjentowi substancja pochodzi z jego własnej krwi bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych. Osocze bogatopłytkowe powoduje pobudzenie naturalnego potencjału skóry do regeneracji aktywując namnażanie fibroplastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Ponadto poprawie ulega ukrwienie skóry oraz zachodzą procesy regeneracyjne tkanek oraz namnażają się komórki macierzyste. Skóra odzyskuje witalność utraconą przez starzenie się. Osocze bogatopłytkowe sprawdza się nie tylko w przypadku oznak starzenia – zmarszczek pod oczami, na czole czy palacza, ale także w rewitalizacji szyi, dekolt i dłoni, które często zdradzają wiek. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest także stosowana po innych zabiegach medycyny estetycznej, ponieważ przyspiesza gojenie i koi podrażnienia. Osiąga również efekty w terapiach leczenia blizn oraz łysienia wzmacniając włosy i ograniczając ich wypadanie. Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Zabiegi  z użyciem toksyny botulinowej PREMIUM – ALLUZIENCE w cenie AZZALURE

Ceny od 650 zł, rabaty do 64%

Oferta obowiązuje do 08.10.2023. Do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

Osocze bogatopłytkowe PRP Cennik

PRP – Osocze bogatopłytkowe(naturalna terapia anty-aging własnymi komórkami)
Obszar zabiegu 1 obszar
1 dowolny obszar 600 zł  1 000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym można stosować na:
   • twarz
   • owłosioną skórę głowy
   • dłonie
   • dekolt
   • szyję

   Mocne strony zabiegu

   • Wysoka skuteczność

   Efekty osocza bogatopłytkowego pojawiają się po ok. 3 miesiącach, w czasie których w skórze dochodzi do przebudowy. W opinii Pacjentów osocze redukuje zmarszczki i przebarwienia, przywraca skórze młodzieńczą witalność oraz zdrowy, wypoczęty wygląd.

   • Naturalność 

   Osocze bogatopłytkowe (PRP) otrzymywane jest z własnej krwi pacjenta, a za jego skuteczność odpowiadają zawarte w czynniki wzrostu. Posiadają działanie przeciwzapalne i odpowiedzialne są m.in. za w tworzenie naczyń krwionośnych, odtwarzanie tkanek i odbudowę skóry. Wszystkie procesy, które zachodzą w organizmie po wstrzyknięciu osocza są więc całkowicie naturalne.

   • Bezpieczeństwo

   Dzięki naturalności osocza bogatopłytkowego nie ma możliwości wystąpienia alergii czy innej wrogiej reakcji organizmu, ponieważ substancja pochodzi od samego Pacjenta.

   • Mnogość zastosowań

   Iniekcyjne podanie osocza bogatopłytkowego pomaga zrewitalizować skórę, poprawić jej koloryt i elastyczność, a także przyspieszyć gojenie po zabiegach chirurgicznych czy laserowych. Ponadto wpływa korzystnie na jakość włosów wzmacniając je i zmniejszając ich wypadanie, wspomaga leczenie blizn oraz jest stosowane w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg osoczem bogatopłytkowym wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Osocze podawane jest podczas serii drobnych nakłóć, czemu może towarzyszyć dyskomfort.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Sterylność i bezpieczeństwo procedury

   Podczas zabiegu substancja nie ma kontaktu z czynnikami zewnętrznymi. Krew pobrana od Pacjenta zostaje umieszczona w maszynie, która odwirowuje materiał separując osocze. Dzięki specjalnemu systemowi trafia do strzykawki i jest gotowe do użycia.

   Komfort zabiegu

   Przy bardzo wysokiej skuteczności zabieg nie wymaga znieczulenia i nie różni się od innych rodzajów mezoterapii. Iniekcja przebiega bardzo szybko a odczucia pojawiające się pod wpływem drobnych ukłuć mijają od razu po zabiegu.

   Błyskawiczne działanie

   Po iniekcji osocza w skórze rozpoczynają się procesy naprawcze, których ostateczne efekty widoczne będą po upływie 3 miesięcy. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu stymulują powstawanie nowych komórek i kolagenu, co prowadzi do regeneracji skóry.   

   Wskazania

   • Pierwsze zmarszczki
   • Blizny i blizny potrądzikowe
   • Osłabione i wypadające włosów
   • Utrata elastyczności i sprężystości skóry
   • Podrażnienie po innych zabiegach medycyny estetycznej

   Przeciwwskazania

   • Cukrzyca
   • Stany ropne i zapalne skóry
   • Opryszczka
   • Ciąża i laktacja

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas badania lekarz wyklucza przeciwskazania do zabiegu i objaśnia jego przebieg odpowiadając na wszystkie pytania Pacjenta. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym może odbyć się na tej samej wizycie.

   Pierwszy zabieg

   Pacjentowi zostaje pobrana krew – zazwyczaj z żyły łokciowej. Następnie trafia ona do urządzenia, które odseparowuje z niej osocze. Tak przygotowany materiał jest podany pacjentowi w formie drobnych nakłuć. 

   Konsultacja kończąca

   Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym nie wymaga wizyt kontrolnych. O podrażnioną skórę należy dbać unikając drażniących kosmetyków oraz mechanicznych podrażnień: tarcia czy uciskania. Należy też tymczasowo zrezygnować z wysiłku fizycznego oraz ekspozycji na słońce.

   Jak się przygotować?

   Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym nie wymaga od Pacjenta przygotowania.

   Częste pytania

   Kiedy pojawiają się efekty osocza bogatopłytkowego?

   Efekty pojawiają się po upływie 3 miesięcy, kiedy w skórze zajdą procesy regeneracyjne.

   Czy zabieg należy powtarzać?

   Aby utrzymać skórę  w doskonałej kondycji zabieg można powtarzać co kilka miesięcy.

   Czy moja skóra może zareagować alergicznie?

   Osocze bogatopłytkowe używane podczas zabiegu pochodzi od samego Pacjenta, co wyklucza pojawienie się alergii. Jest to zabieg polecany osobom uczulonym na sztuczne preparaty.

   Komentarz eksperta

   Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP) wykorzystuje naturalny potencjał organizmu do regeneracji, co czyni go zabiegiem naturalnym, skutecznym i przede wszystkim bezpiecznym. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu pozwalają na kompleksową rewitalizację skóry oraz włosów. Pod ich wpływem tworzą się nowe naczynia krwionośne, dochodzi do stymulacji syntezy DNA, aktywowane jest mikrokrążenie oraz pobudzane fibroblasty. Wszystkie te procesy odpowiedzialne są za regenerację skóry, zapobieganie jej starzeniu oraz poprawę jej struktury. W ciągu 3 miesięcy od wykonania zabiegu osoczem bogatopłytkowym skóra przebudowuje się i odzyskuje świeży wygląd. Dzięki naturalności użytego materiału efekty również są naturalne: skóra jest wypoczęta, zmarszczki i blizny zostają spłycone, a przebarwienia zredukowane, dzięki czemu koloryt skóry jest jednolity. Zabieg ten polecany jest osobom ceniącym naturalny efekt, bezinwazyjność i brak rekonwalescencji.