Skip to main content

Karina Dudek-Miracka

Dyrektor Zarządzający

Karina Dudek-Miracka ponad 20-letnie doświadczenie managerskie, które zyskała pracując w międzynarodowych korporacjach, m.in. Avon i Tupperware.

Zajmowała stanowiska w różnych działach: od sprzedaży, przez marketing, PR i obsługę klienta, by ostatecznie objąć posadę Dyrektora Generalnego w zagranicznych oddziałach firmy.

Dla Kariny Dudek-Mirackiej przepis na odnoszący sukcesy biznes jest trójstopniowy: najpierw należy ustalić, jakie są potrzeby odbiorcy, następnie podać mu najlepszy możliwy sposób na zaspokojenie ich, po czym śledzić oczekiwania Pacjenta.

Talent do nawiązywania głębokich relacji oraz zdolność do inspirowania i motywacji pracowników czynią ją doskonałym liderem, który nie zawaha się nawet przed trudnymi decyzjami, które owocują sukcesem.

Według Kariny Dudek-Mirackiej najwyższa jakość nie znosi kompromisów, a żeby ją uzyskać niezbędny jest zespół doświadczonych specjalistów, szacunek do Pacjenta, najskuteczniejsze technologie oraz ludzie tworzący niepowtarzalną atmosferę. Dlatego też każdego dnia wciela te normy w Klinice Miracki.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.