dr Magda Niemczuk

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarskim w 2012 roku. Jest także absolwentką studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Odbyła cykl szkoleń z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese (FENICE) oraz w Aesthetic Medicine Training, których przedmiotem były m.in. nici liftingujące i modelowanie twarzy preparatami kwasu hialuronowego. Dr Niemczuk jest obecnie w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej.

W Klinice Miracki specjalizuje się w najnowocześniejszych terapiach laserowych, m.in. leczeniu problemów naczyniowych najnowszym laserem Alma Harmony DYE-VL PRO Special Edition oraz odmładzaniu laserowym Alma Harmony CLEARSKIN PRO 1540 Special Edition.

W kontakcie z Pacjentem kładzie nacisk na indywidualne i holistyczne podejście, które umożliwia dobranie terapii idealnie dostosowanych do jego potrzeb. Doskonała znajomość metod iniekcyjnych, laseroterapii czy ultradźwięków pozwala dr Niemczuk na uzyskiwanie spektakularnych, a zarazem naturalnych efektów. W wolnym czasie relaksuje się uprawiając rękodzieło oraz grając w siatkówkę.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-767 Warszawa

ul. Kaliny Jędrusik 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 05-077 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki