Skip to main content

dr Krzysztof Miracki

Ekspert laseroterapii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista otolaryngolog

W 1987 roku dr Miracki ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach,  natomiast w 1991 roku uzyskał tytuł specjalisty otolaryngologa. Jest absolwentem pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej, który uzyskał jest respektowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Ukończył wiele kursów i szkoleń z obszaru technik medycyny estetycznej prowadzonych przez największe światowe autorytety.

Dla dr. Krzysztofa Mirackiego niezwykle ważny jest ciągły rozwój umiejętności, aktualizacja swojej wiedzy oraz poznawanie najnowszych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, dlatego też bierze w udział w najważniejszych kongresach naukowych i seminariach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Dr Miracki to pasjonat nowych technologii. Jako entuzjasta naturalności, ceni zabiegi bazujące na pobudzaniu naturalnych procesów regeneracyjnych organizmu. Dlatego w terapiach autorskich doktor często wybiera terapie łączone z wykorzystaniem laserów, komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego HD PRP. Dr Miracki specjalizuje się również w zaawansowanych technikach z zakresu laseroterapii – w szczególności w laserowym odmładzaniu skóry, leczeniu blizn, bliznowców, melasmy, przebarwień, usuwaniu tatuaży, zmian skórnych oraz teleangiektazji.

Ogromna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie (w tym ponad 10-letnia praktyka w laseroterapii) pozwalają mu na swobodne łączenie różnorodnych metod terapeutycznych, by w efekcie uzyskać indywidualny, kompleksowy i przede wszystkim skuteczny plan zabiegowy.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.