Międzynarodowy Kongres IMCAS Paryż 2023

Międzynarodowy Kongres IMCAS Paryż poświęcony najnowszym osiągnięciom naukowym w medycynie przeciwstarzeniowej za nami. W dniach 26-28 stycznia aktywnie uczestniczyliśmy w największym międzynarodowym Kongresie medycyny estetycznej, anti-aging, dermatologii i chirurgii plastycznej. Nieustannie śledzimy światowe nowości, aby dostarczyć naszym Pacjentom wszystko, co najlepsze!

24 edycja IMCAS Paryż (International Master Course on Aging Science), czyli największy Kongres medycyny estetycznej, anti-aging, dermatologii i chirurgii plastycznej w tym roku zebrał Ekspertów z ponad 130 krajów. Dzięki rozbudowanemu programowi szkoleniowemu bogatemu w wykłady, sympozja oraz warsztaty, uczestnicy Kongresu poznali najnowsze trendy  i badania z zakresu zabiegów medycznych i chirurgicznych oraz innowacje i technologie ze świata medycyny estetycznej

Karina Dudek-Miracka i doktor Krzysztof Miracki na bieżąco śledzą światowe nowości i innowacje w medycynie estetycznej, dlatego nie mogło zabraknąć Ich w Paryżu. Na wyjątkowym wydarzeniu skupiającym światowej sławy ekspertów, najnowsze trendy i innowacje ze świata medycyny estetycznej. IMCAS Paryż było okazją do zapoznania się z wynikami najnowszych badań naukowych, wysłuchania doświadczeń światowych autorytetów, zobaczenia wyników pracy laboratoriów naukowo-badawczych, producentów preparatów i sprzętów używanych w medycynie przeciwstarzeniowej. Liczne szkolenia umożliwiały pogłębienie wiedzy w wielu aspektach zaawansowanej medycynie przeciwstarzeniowej. 

Państwo Miraccy nieustannie zdobywają wiedzę na temat nowatorskich terapii, najnowszych doniesień naukowych oraz stale rozwijają wiedzę w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i najnowszych rozwiązań na światowych rynkach medycyny estetycznej. Wszystko po to, aby dostarczyć Pacjentom Kliniki Miracki nowoczesne i skuteczne terapie zabiegowe i najbardziej zaawansowane technologie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-767 Warszawa

ul. Kaliny Jędrusik 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 05-077 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki