Skip to main content

Międzynarodowy Kongres IMCAS Paryż 2023

Międzynarodowy Kongres IMCAS Paryż poświęcony najnowszym osiągnięciom naukowym w medycynie przeciwstarzeniowej za nami. W dniach 26-28 stycznia aktywnie uczestniczyliśmy w największym międzynarodowym Kongresie medycyny estetycznej, anti-aging, dermatologii i chirurgii plastycznej. Nieustannie śledzimy światowe nowości, aby dostarczyć naszym Pacjentom wszystko, co najlepsze!

24 edycja IMCAS Paryż (International Master Course on Aging Science), czyli największy Kongres medycyny estetycznej, anti-aging, dermatologii i chirurgii plastycznej w tym roku zebrał Ekspertów z ponad 130 krajów. Dzięki rozbudowanemu programowi szkoleniowemu bogatemu w wykłady, sympozja oraz warsztaty, uczestnicy Kongresu poznali najnowsze trendy  i badania z zakresu zabiegów medycznych i chirurgicznych oraz innowacje i technologie ze świata medycyny estetycznej

Karina Dudek-Miracka i doktor Krzysztof Miracki na bieżąco śledzą światowe nowości i innowacje w medycynie estetycznej, dlatego nie mogło zabraknąć Ich w Paryżu. Na wyjątkowym wydarzeniu skupiającym światowej sławy ekspertów, najnowsze trendy i innowacje ze świata medycyny estetycznej. IMCAS Paryż było okazją do zapoznania się z wynikami najnowszych badań naukowych, wysłuchania doświadczeń światowych autorytetów, zobaczenia wyników pracy laboratoriów naukowo-badawczych, producentów preparatów i sprzętów używanych w medycynie przeciwstarzeniowej. Liczne szkolenia umożliwiały pogłębienie wiedzy w wielu aspektach zaawansowanej medycynie przeciwstarzeniowej. 

Państwo Miraccy nieustannie zdobywają wiedzę na temat nowatorskich terapii, najnowszych doniesień naukowych oraz stale rozwijają wiedzę w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i najnowszych rozwiązań na światowych rynkach medycyny estetycznej. Wszystko po to, aby dostarczyć Pacjentom Kliniki Miracki nowoczesne i skuteczne terapie zabiegowe i najbardziej zaawansowane technologie.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.