Skip to main content

dr n. med. Katarzyna Powierza

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z diabetologii.

Jest absolwentką Szkoły Medycyny Estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie i aktywnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

W codziennej pracy skupia się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta, kierując się zasadami empatii i profesjonalizmu. Priorytetem dla dr Powierzy jest nawiązywanie głębokiej relacji z Pacjentami, opartej na zaufaniu i holistycznej opiece.

Klinikę Miracki ceni za jej pozycję lidera w dziedzinie medycyny estetycznej, słynącą z najwyższej jakości usług i zastosowania nowoczesnych technologii. Dodatkowo dla dr ważna jest możliwość pracy w miejscu, które nie tylko wyznacza wysokie standardy w branży, ale również sprzyja ciągłemu rozwojowi zawodowemu i osobistemu.

Jest osobą pełną pasji, ambitną i zawsze gotową do pomocy. Poza pracą jej pasje to podróże, podcasty kryminalne i pilates, co pozwala jej na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.