Skip to main content

dr Aleksandra Bogaczewicz

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Przez ostatnie lata pracowała w klinikach medycyny estetycznej w Rzeszowie i Lublinie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej. Odbyła wiele szkoleń indywidualnych u najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Specjalizuje się w innowacyjnych terapiach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem: kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych, nici liftingujących. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności z zakresu medycyny estetycznej w tym nowoczesnych technik odmładzania i rewitalizacji skóry.

Klinikę Miracki wybrała ze względu na dostępność najlepszych i najnowszych technologii, co daje szerokie możliwości terapii anti -aging oraz uzyskanie najlepszych efektów przy zachowaniu cech naturalnego wyglądu.

Ceni indywidualne podejście oraz bezpośrednią relację z Pacjentem. Wierzy, że wydobycie naturalnego piękna wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, polepsza pewność siebie oraz komfort życia. Najważniejsze w kontakcie z Pacjentem jest ustalenie oczekiwań i dobranie zgodnie z nimi odpowiedniego planu zabiegowego.

Jest osobą energiczną, uwielbia pracę z ludźmi. Wolny czas przeznacza na jogę i medytację. Jej pasją jest kolekcjonowanie niszowych perfum.