Wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan to najnowocześniejsza technologia do pozyskiwania osocza PRP dostępna na rynku. W osoczu bogatopłytkowym koncentracja płytek krwi utrzymuje się na poziomie powyżej wartości referencyjnych. Płytki krwi są odpowiedzialne za aktywację czynników wzrostu, co skutkuje odbudową naczyń krwionośnych i tworzeniem nowych komórek. W rezultacie skóra poddana mezoterapii osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan staje się głęboko odnowiona, zregenerowana i wyraziście odmłodzona. 

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan pobudza naturalny potencjał skóry do regeneracji, uaktywniając namnażanie fibroblastów i produkcję kolagenu. Powoduje to lepsze ukrwienie skóry, ujędrnienie, efekt naturalnego liftingu i spłycenie zmarszczek. Terapia osoczem bogatopłytkowym bez wątpienia pozytywnie wpłynie także na koloryt skóry twarzy, dlatego jest polecana osobom, które pragną nie tylko poprawy tekstury, ale także promiennej i świetlistej cery. Poza spektakularną rewitalizacją skóry na twarzy, szyi, dłoniach lub ciele mezoterapia z wykorzystaniem osocza PRP Magellan doskonale sprawdzi się także w przypadku skóry głowy. Dzięki właściwościom regenerującym osocze PRP Magellan będzie świetnym wyborem dla osób, które borykają się z problemem łysienia, nadmiernego wypadania lub rzadkich włosów. 

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan Cennik

PRP Magellan – Wysokostężone osocze bogatopłytkowe(koncentrat o najwyższym stężeniu płytek krwi – naturalna terapia anty-aging własnymi komórkami o najwyższej na rynku skuteczności)
Obszar zabiegu 1 obszar
1 dowolny obszar 2500 zł  3 500 zł
każdy kolejny inny obszar ciała, przy jednoczesnym wykonaniu z pierwszym zabiegiem 500 zł   3 500 zł 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   • Twarz,
   • Szyja,
   • Dekolt,
   • Skóra głowy.
   • Dłonie,
   • Ciało.

   Mocne strony zabiegu

   Nowoczesna technologia

   HD PRP Magellan to najnowocześniejszy dostępny na rynku system do pozyskiwania wysokostężonego osocza bogatopłytkowego. Bez wątpienia jedną z jego najbardziej istotnych zalet jest uzyskiwanie najwyższego możliwego stężenia płytek krwi w pozyskanym osoczu. Dzięki temu możemy wykorzystać materiał jedynie z jednego pobrania do kompleksowej terapii, która nie jest kuracją seryjną – oczekiwane rezultaty pojawią się już po jednym zabiegu. Zabieg z wykorzystaniem systemu Magellan zastępuje 3 zabiegi z użyciem starszych systemów. Dzięki systemowi cytometrii uzyskiwane jest wysokie stężenie płytek krwi, które jest mierzone – dzięki temu mamy pewność, że uzyskaliśmy odpowiednie stężenie biostymulacyjne.

   Doskonała jakość

   Wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan charakteryzuje się najwyższą jakością. Odwirowany materiał zawiera niezwykle dokładnie odseparowane płytki krwi w bardzo dużych ilościach: nawet do 2 000 000 w mikrolitrze!

   Wielość zastosowań

   Terapia z użyciem wysokostężonego osocza PRP Magellan ma niezwykle szerokie spektrum zastosowań. Idealnie sprawdzi się w przypadku zabiegów przeciwstarzeniowych, regenerujących, rewitalizujących, ale także doskonale podziała na skórę głowy w celu zapobiegania wypadaniu włosów, zagęszczeniu ich i odnowy mieszków włosowych.

   Bezpieczeństwo i naturalność

   Materiał, który wykorzystywany jest podczas zabiegu, pobierany zostaje od samego pacjenta. Wobec tego terapia osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan jest w pełni naturalna i bezpieczna. Bez obaw może być także przeprowadzona u osób cierpiących  na alergie. 

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Pacjent może odczuwać lekki dyskomfort z powodu nakłuć.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. 

   Zasada Działania

   Najwyższe stężenie osocza bogatopłytkowego

   Dzięki innowacyjnemu systemowi Magellan płytki krwi w uzyskanym osoczu bogatopłytkowym PRP są 5-7 razy bardziej zagęszczone niż w krwi bazowej danego pacjenta. W przypadku wysokostężonego osocza bogatopłytkowego PRP HD Magellan minimalne gwarantowane stężenie biostymulacyjne wynosi 1 000 000 płytek w mikrolitrze osocza, czego nie zapewnią inne, starsze systemy.

   Skuteczność i bezpieczeństwo

   Mezoterapia wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan to całkowicie naturalna procedura, która polega na pobudzeniu naturalnego potencjału skóry do regeneracji. Autologiczny koncentrat płytek krwi w niewielkiej ilości osocza, który jest wykorzystywany w zabiegu, nie powoduje alergii oraz reakcji immunologicznych, więc jest to zabieg skuteczny i bezpieczny.

   Głębokie procesy regeneracyjne

   Po iniekcji osocza bogatopłytkowego PRP Magellan następuje autologiczna odnowa komórkowa (ang. autologous cellular regeneration, ACR). W tym procesie główną rolę ogrywają czynniki wzrostu, które są aktywowane przez płytki krwi. Aktywne czynniki wzrostu przyspieszają angiogenezę, czyli budowę naczyń krwionośnych oraz tworzenie nowych komórek. Mezoterapia z użyciem osocza PRP Magellan pobudza naturalny potencjał skóry do regeneracji – następuje namnażanie fibroblastów i ich stymulacja do produkcji nowego kolagenu, co skutkuje głęboką odbudową i regeneracją skóry. 

   Wskazania

   • utrata jędrności i wiotkość skóry
   • blizny i rozstępy
   • zmarszczki płytkie i głębokie
   • zmatowiona, szara cera
   • rzadkie włosy
   • nadmierne wypadanie włosów
   • cera wymagająca rewitalizacji
   • oznaki starzenia na dłoniach

   Przeciwwskazania

   • stany zapalne i ropne skóry
   • opryszczka
   • okres ciąży i karmienia piersią

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszej konsultacji lekarz udziela pacjentowi wszystkich potrzebnych informacji na temat terapii. Wizyta wstępna służy także upewnieniu się, że nie występują żadne przeciwwskazania i zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu.

   Pierwszy zabieg

   Od pacjenta zostaje pobrana krew, która umieszczana jest w separatorze komórkowym Magellan. Odwirowany preparat o wysokim stężeniu biostymulacyjnym zostaje podany w dany obszar zabiegowy drogą mezoterapii. W przypadku twarzy najczęściej jest to ok. 100 mikroiniekcji.

   Konsultacja kończąca

   Następuje zaraz po zabiegu. Lekarz wyjaśnia jak dbać o miejsce poddane mezoterapii osoczem i podaje szczegółowe zalecenia pielęgnacji.

   .

   Jak się przygotować?

   Zabieg z wykorzystaniem wysokostężonego osocza bogatopłytkowego PRP Magellan nie wymaga szczególnego przygotowania.

   Częste pytania

   Ile trwa zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP Magellan?

   Mezoterapia osoczem PRP Magellan trwa 10-15 min, jednak cały zabieg wraz z uzyskiwaniem osocza oraz podaniem znieczulania trwa ok. 1 h.

   Ile zabiegów należy wykonać, aby zobaczyć efekty?

   HD PRP Magellan nie należy do kuracji seryjnych, a do uzyskania oczekiwanych rezultatów wystarczy jeden zabieg. Mezoterapię PRP Magellan można powtarzać 1-2 razy w roku w celu podtrzymania efektów.

   Czy zabieg PRP Magellan boli?

   Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan nie jest bolesna, jednak może powodować dyskomfort związany z odczuwaniem nakłuć. Na życzenie pacjenta możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-767 Warszawa

   ul. Kaliny Jędrusik 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 05-077 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki