dr Bartłomiej Kurczab

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie odbywa rezydenturę z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie zdobywa doświadczenie z zakresu urazów twarzy i twarzoczaszki.

Autor wielu prac naukowych opublikowanych w recenzowanych czasopismach. Uczestniczy w licznych zjazdach i szkoleniach z zakresu chirurgii twarzy i medycyny estetycznej uzupełniając swoją wiedzę i umiejętności.

Dr Kurczab wybrał Klinikę Miracki, ponieważ ceni sobie pracę przy użyciu najnowocześniejszych dostępnych technik które dają możliwość zaproponowania pacjentowi szerokiego wachlarza terapii. W codziennej pracy najważniejsza jest dla niego specjalistyczna wiedza oraz precyzja i estetyka wykonywanej pracy zgodnie z najnowszymi standardami.

Dba o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta w trakcie zabiegu dokładając wszelkich starań, aby zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania oraz odpowiedzieć na nurtujące pacjenta pytania. W wolnym czasie oddaje się jeździe na motorze, paintballowi i jodze.

   

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-767 Warszawa

ul. Kaliny Jędrusik 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 05-077 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki