dr Bartłomiej Kurczab
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
Absolwent kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie zdobywa doświadczenie z zakresu urazów twarzy i twarzoczaszki.
Autor wielu prac naukowych opublikowanych w recenzowanych czasopismach. Uczestniczy w licznych zjazdach i szkoleniach z zakresu chirurgii twarzy i medycyny estetycznej uzupełniając swoją wiedzę i umiejętności.
Dr Kurczab wybrał Klinikę Miracki, ponieważ ceni sobie pracę przy użyciu nowoczesnych technik które dają możliwość zaproponowania pacjentowi szerokiego wachlarza terapii. W codziennej pracy najważniejsza jest dla niego specjalistyczna wiedza oraz precyzja i estetyka wykonywanej pracy zgodnie z najnowszymi standardami.
Dba o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta w trakcie zabiegu dokładając wszelkich starań, aby zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania oraz odpowiedzieć na nurtujące pacjenta pytania.
W wolnym czasie oddaje się jeździe na motorze, paintballowi i jodze.